Ice Machines: A Konieczność nową restaurację

Ice maszyn są konieczne, gdy uruchomiona restauracja. Nie ma znaczenia jaka żywność jest, jeśli zimne napoje z lodem nie jest dostępna, to biznes zakończy się niepowodzeniem. Zakup maszyny do lodu restauracji jest duża inwestycja. Aby zapewnić, że maszyna jest najlepiej nabyć istnieją jakieś pytania należy ask.

How Wiele Ice Czy muszę?

This wieku jest stare pytanie, że wszystkie przedsiębiorstwa sektora spożywczego ostatecznie musiała podjąć próbę odpowiedzi. Odpowiedź jest inna i wymaga, aby niektóre badania zrobienia. Kwota wykorzystana będzie się różnić w zależności od pory dnia, rodzaju restauracji, czy też nie będzie bar w restauracji, a także spodziewanych lub przewidywanych ilości business.

There niektóre tzw wytyczne zostały opracowane oparte na lata restauracja danych. Mogą one być wykorzystane do sformułowania lodu dla potrzeb restauracji przed zakupem lodu maszyny:

Restauracja lód â € "1,5 funta na przewidywane gości Bar â €" 3 funty na przewidywane gości Salad Bar â € "30 funtów na

Using tych stóp sześciennych wytycznych i przewidywane biznesu z restaurantâ € ™ s biznesplanu, ilość lodu potrzebna może być zbliżone. Po tej liczby została określona, przed podjęciem ostatecznej decyzji w sprawie ilości, zdecydować, gdzie lód maszyny zostaną umieszczone. Jeśli jest w obszarze, który jest gorąco, jak w pobliżu kuchni, ilość lodu może być znacznie zredukowane, a tym samym jeszcze większe maszyny mogą być needed. Chłodzonych wody lub powietrza Cooled

There są zalety i wady każdego z systemów. Air cooled jednostek są zazwyczaj tańsze i łatwiejsze w instalacji niż woda chłodzone układy, jednak they są również głośne i produkować dużo nadmiar ciepła. Z drugiej strony, chłodzony wodą systemu jest znacznie spokojniejsza i bardziej wydajne niż chłodzony powietrzem systemu. Woda chłodzony systematycznie € ™ s nie są tak proste w instalacji, ale nadal są łatwe do zainstalowania jednak, że nie wydają się być bardziej costly.

To filtrów lub nie Filter zależności od jakości wody w obszarze może być konieczne dla filtrów wody na lodzie maszyny, chyba że wody pochodzące z głównego źródła filtr. Filtry do wody pomoże usunąć nadmiar osadach lub składników chemicznych z wody. Będzie to także usunięcie wszelkich zapach z wody, która może przeniesienie się na lodzie. Jeśli filtr jest umieszczany na lodzie maszyny, zmiana musi być częścią regularnie zaplanowane maintenance.

Ice maszyny są niezbędne część każdej restauracji i powinny być traktowane jako inwestycje, które będą trwać years. A Sturdy, dobrze zbudowany lód maszyny łatwo ostatnie dziesięć lat z właściwego utrzymania i opieki. Wybierz starannie i wypłata będzie krystalicznie czysty lód do lat come.