Dowiedz się, jak przygotować budżetowania Arkusze prosty sposób

Most ludzi kojarzy wyraz â € œbudgetâ € z zatwierdzeniem, odrzucenie, twierdząc, lub na wiele różnych budżetów. W przeciwieństwie do większości organizacji biznesowych wykorzystania budżetów do skupienia uwagi na działalność firmy i finansów, a nie tylko na ograniczenie wydatków. Budżetowania arkuszy podkreśla potencjalne problemy i korzyści wcześnie, umożliwiając zarządzanie do podjęcia kroków w celu uniknięcia tych problemów lub wykorzystanie zalet wisely.

Financial budżetowania arkusza naprawdę przewodnika, aby pomóc menedżerom w celu kierowania ich podziały na drogę, że spółka chciała. Badanie po Badanie wykazało, że budżetowania arkusza została szeroko stosowane i najwyższą ocenę narzędzie kontroli i redukcji kosztów. Zwolennicy budżetowania posunąć się do twierdzenia, że proces budżetowania sił menedżera stać się lepszym administratorem planowania i stawia w czołówce w managerâ € ™ s mind.

Many hoży zdrowych firm padło, ponieważ menedżerowie nie opracowuje, monitorowanie i dostosować się do zmieniających budżety conditions.

Types Finansowego Budżetowania Spreadsheets

The najbardziej perspektywicznych budżetu jest plan strategiczny, który określa ogólne cele i organizacji. Niektóre biznesowych analityka nie classfiy strategicznego planu faktycznego budżetu. W każdym przypadku, strategiczny plan prowadzi do dalekiego zasięgu, która produkuje planowania finansowego Budżetowa. Financial Budżet uzupełnić o kilka elementów, budżet operacyjny, inwestycje budżet, finansowanie budżetu i środków pieniężnych budżetu. Określenia użyte w celu opisania tych elementów różnią się w zależności od organizacji organizacji. W każdym przypadku, najbardziej Budżetowa finansowe mają wspólne elements.

Operating Budżetowania Spreadsheet lub powszechnie znane jako zysków i strat lub zysków Budżet Budżetowania Spreadsheet, podsumował companyâ € ™ s działalności gospodarczej. Ten arkusz kalkulacyjny budżetu zawiera szczegółowe projekcji wszystkich szacuje sprzedaży, przychodów i kosztów w przyszłości zwykle na najbliższe 12 miesięcy. Wraz z nim, wzorów i założeń wykorzystanych w calcuations w budżecie numery są również ujawniane. Budżet także porównuje budżecie numery z historycznym ostatnich 12 miesięcy lub więcej wyników, aby uzasadnić jego reasonableness.

Investment Budżetowania Arkusz zawiera wskazanie, w jaki sposób w funduszu są inwestowane. Zazwyczaj są inwestycje komputer hardwares i sofwares, biura renowacji, mebli biurowych i wyposażenia oraz pojazdów silnikowych. Pozostałe inwestycje obejmują skupu akcji innych spółek kapitałowych lub oddanie do tworzenia nowych firm. Ujęcie arkusza pokazuje również zwrotu, jeżeli takie istnieją, z tych investments.

Financing Budżetowania Spreadsheet zawiera szczegółowe informacje na temat działalności firmy są finansowane. Wspólne finansowanie działalności kapitałem, kredytów bankowych i zaliczki z dyrektorów. Ujęcie arkusza także pokazać, jak pożyczki od banków i zaliczki z dyrektorów są repaid.

Cashflow Budżetowania Spreadsheet przewiduje detials z companyâ € ™ s napływu i odpływu środków pieniężnych w budżecie terminie. Ujęcie arkusz zawiera wskazania, że środki pieniężne, czy znajduje się w zbyt wcześnie lub zbyt późno, aby spełniać pewne finansowe commitments.

Please wizyty http://www.budgeting-spreadsheet.com bardziej związane articles.