Inspire Inne - Wpływ uwagi

Early w mojej karierze odkryłem zjawisko, które może również rozpoznać w swoim obszarze działania. Okazało się, że skutecznym sposobem doprowadzić do pierwszej pracy i inspire.

My był programistą i tym związane naprawianie błędów w programach. Czasami błąd był naprawdę trudno jest znaleźć, z dużym programem, jednego lub dwóch dni może przekazać bez znalezienia go. W frustrację Chciałbym wezwać kolegi i poprosić go o help.

As usiadł na moje biurko chciałbym zacząć wyjaśniać winy i jakie powinny być prawidłowe wyniki. On słuchał uważnie i po pięć czy dziesięć minut, bez niego mając powiedział słowo, chciałbym nagle widzisz błąd w programie i jak to naprawić!

Simply dając mi uwagę mój kolega był w stanie wpłynąć na moje myślenie na lepsze. Otrzymując uwagę, że udało mi się osiągnąć w dziesięć minut, co się eluded mnie na dwa dni! I odkrył również działa w inny sposób zbyt okrągłe - Mógłbym podać uwagę, aby pomóc komuś else.

This zjawiska znajduje się w centrum Nancy Kline's great książce "Time To Think". Ona to ujął w taki sposób: "Gdy ktoś jest myślenie wokół ciebie, dużo o jakości co się przesłuchanie jest Twój wpływ na nich. W rzeczywistości, jakość uwagę określa jakość innych ludzi myślenia"

Notice ona odnosi się do jakość uwagę - jeżeli jest to wysokiej jakości, to wpływ na inne osoby zwiększa ich myślenia. Jednakże, jeżeli uwagi jest złej jakości, to wywiera negatywny wpływ na inne person.

You może okazać się to dla siebie. Think back to kiedy były również próby interakcji z innymi ludźmi i poddawane ubogich uwagi. Na przykład, może to być mówiąc w spotkaniu lub prezentacji, kiedy członkowie grupy nie zwracając uwagi. Albo może przypomnienie sytuacji społecznej, kiedy była stara się opowiedzieć historię i stał muddled myślenia i mówienia był onieśmielony, ponieważ ludzie nie były wyświetlane interest.

So co to wszystko ma do czynienia z inspirującą innych?

Imagine dajesz jakości uwagę dla ludzi wokół ciebie. Możesz słuchać uważnie, zadawaj pytania i pokazać prawdziwego zainteresowania. Jesteś poszanowania każdej osoby indywidualnej, jak i są wrażliwe na to, co jest ważne dla them.

In tych chwil, będziesz określające jakość ich myślenia i ich wypowiedzenia. Można je z windy zwykłe, w prozaicznych i frustrujące w kierunku nowych perspektyw i możliwości. Będą w stanie połączyć się z więcej ich ukrytego potencjału - dla większości ludzi, jest to inspirujące!

Remember jest jakość uwagę, że liczy się nie tylko ilość. Nie trzeba usiąść z kimś na 2 godziny do zwrócenia im uwagi. Charyzmatycznych liderów pokazują, że można rozwijać wysokiej jakości uwagę na sztuki. Nawet jeśli rozmowa trwa tylko kilka minut, możesz pozwolić inne osoby wiedzą, że są one cenione przez Ciebie szczególną uwagę give.