Gdzie znaleźć nieuchwytny Small Business Start-up Pieniądze dla kobiet

If jesteś kobietą małe firmy szukają pieniędzy na uruchomienie firmy, I bet you've prawdopodobnie zauważyliśmy, jak trudno jest znaleźć. Haven't you?

If you've been mające trudności ze znalezieniem wszystkich tych mitycznych millionsâ € "Nay billionsâ €" możliwości finansowania dla kobiet, przyłączyć się do tłumu. Tysiące na tysiące kobiet wyszukiwania Internetu każdego miesiąca szukają małych firm rozpoczynających działalność pieniądze i dziesiątki tysięcy kobiet zrezygnować, poczucie frustracji, disheartened i baffled przez pieniądze obiecujących scam witryn, które prowadzą nowhere.

The faktem jest, że uruchomienie pieniędzy nie ma. Przynajmniej, nie sposób dawniej. Jednakże, nie poddawaj się nadzieją!

Funding szans dla kobiet uruchamiania małych firm nie istnieją. Musisz tylko wiedzieć, gdzie look.

Three Miejsca Znajdź Small Business Start-up Money

1. Odwiedź www.grants.gov, aby dowiedzieć się, czy dany cel biznesowy mieści się federalnych dotacji guidelines.

On tej stronie można znaleźć i ubiegać się o szereg federalnych dotacji. Dla małych firm, pożyczki, grants.gov przekierowania do SBA.gov. A to dlatego, że rząd federalny działa za pośrednictwem agencji, jak SBA gdy finansowanie pieniądze dla małych firm rozpoczynających ups.

2. Wyszukiwanie informacji na temat Small Business Administration stronie internetowej, www.SBA.gov.

This jest doskonałym miejscem do wszystkich Twoich potrzeb małych przedsiębiorstw. Dodatkowo, jako bonus, istnieje wiele lokalnych SBA biur w całym kraju, gdzie można pójść i porozmawiać z prawdziwym żywych person.

a. Finanse Uruchomienie strony: http://www.sba.gov/services/financialassistance/grants/index.html

This strona zawiera wykaz programów dotacji i pożyczek, ale nie dotacje lub pożyczki themselves.

b. Zasoby lokalne: http://www.sba.gov/localresources/index.html

On tę stronę, możesz szukać najbliższego SBA.

3. Kontakt w sprawie rozwoju obszarów wiejskich Administracji (USDA RDA), jeżeli Twoja firma znajduje się w obszarach wiejskich: http://www.rurdev.usda.gov/

The RDA stanowi pomoc dla firm rozpoczynających się na obszarach wiejskich. Pomoc przychodzi zazwyczaj w formie dotacji, pożyczek combo, lub po prostu niski odsetek loans.

Five Strategie Znalezienie Small Business Start-up Money

1. Skorzystać z jakiejkolwiek pomocy lub informacji oferowanych właścicieli małych firm przez państwa, powiatu, miasta lub government.

2. Zapytaj właścicieli podobnych przedsiębiorstw w jaki sposób finansowane ich rozpoczęcie ups.

3. Spójrz w przypadku większych firm, organizacji i fundacji, aby dzielić się swoimi purpose.

4. Rozważ pożyczki dotacji combo.

5. Google: "small business start-up grant", + "swoim rodzaju działalności".

If jesteś kobietą małe firmy szukają pieniędzy na uruchomienie firmy, you've prawdopodobnie zauważyliśmy, jak trudno jest znaleźć. Pieniądze rozpoczęcia działalności gospodarczej jest trudne do uzyskania przez, zwłaszcza jeśli nie wiesz gdzie szukać. Jeśli zostały poszukiwania, ale bez zadnego pozytku dla małych firm rozpoczynających działalność pieniędzy lub ma rzucania się w Twoje ręce frustrację z powodu wszystkich witryn oszustwa, które prowadzą donikąd, wytrzymać. Nie poddawaj się jeszcze! Możliwości finansowania dla kobiet właściciele małych firm nie istnieją. Postępuj zgodnie z informacji i linków w tym artykule, aby odkryć jak i gdzie można uzyskać finansowanie dla małych firm rozpoczynających up.