Wprowadzenie do akcji Pokaz

With ponad 17.000 zapasy są sprzedawane w Stanach Zjednoczonych giełdzie dziś, wybierając zyskiem zapasów do inwestowania w stał się najtrudniejszym zadaniem dla akcji brokerów i pośredników. Jeśli niezależnego inwestora w zapasach, a następnie będzie go znaleźć nawet trudniejsze do znalezienia zapasów, które spełniają wybrane kryteria stanie handlowych bez żadnych zaawansowanych narzędzi. Jednakże, problem można łatwo rozwiązać przy użyciu standardowego Screener. Stock kontroli oprogramowania jest teraz obficie dostępne online, a te programy mogą rzeczywiście pomóc osiągnąć długoterminowe wygranej smuga z stocks.

Some z głównych zalet korzystania z oprogramowania do kontroli zapasów zasobów handlowych są:

Po swoim stanie wyboru zmiennych postanowiła stanie pokaz podejmowania decyzji inwestycyjnych mogą szybko i łatwo. Dzięki wykorzystaniu zasobów screener, otrzymasz informacje na temat wszystkich zasobów, które spełniają Twoje kryteria wyboru za pomocą jednego kliknięcia. Zasób może screeners ekranie tysięcy zapasów w ciągu kilku sekund. Robi to samo ręcznie jest po prostu niemożliwe, zwłaszcza biorąc pod uwagę ramy czasowe, które są wymagane do pracy z. Stock pokaz trwa emocji Czas obrotu. A jeśli nie zawsze mają niesamowite wyczucie akcji, jest to najlepszy kurs do naśladowania. Inwestowanie bez najmu dostać swoje emocje w sposób zdecydowanie zwiększyć wygrywa i zmniejszenie strat, pod warunkiem korzystania z prawidłowego zmiennych na pokaz. Stock screeners ekranie tysiące zapasów w ciągu kilku sekund. Chociaż być może wciąż nie chcą oprzeć swoją decyzję kupna lub sprzedaży akcji jedynie na ekranie wyniku tych programów zdecydowanie zawęzić listę zasobów, z którymi masz do pracy drastycznie. Aktualna stanie screeners na rynku nie tylko wykonać pełną analizę techniczną zapasów w oparciu o kryteria przewidziane, ale także dać użytkownikom informacje pokazywane w łatwy i wygodny do czytania formacie. Co więcej jest to, że większość zasobów screeners na rynku będą również dostarczać Państwu profile firm, raporty porównawcze i wewnątrzwspólnotowego dni wykresów. Z tym wszystkim informacje na temat strony, biorąc zasobów handlowych decyzji staje się bardziej wyważone, rozsądne i bezpieczne.

Getting rozpoczęła się Stock Screening

If jesteś po prostu rozpoczęciem korzystania z zasobów screeners, można zacząć używać podstawowych kontroli wersji. Podstawowe stanie screeners pozwalają ustawić kryteria w oparciu o wcześniej zestaw zmiennych, które już istnieją na pokaz. Ten rodzaj badania jest doskonały dla początkujących i dla tych, którzy nie chcą spędzać dużo czasu w ustalaniu ich ekranach. Doświadczeni inwestorzy mogli wypróbować zaawansowane stanie screeners, które wymagają, aby użytkownicy nie tylko dostarczają kryterium zmienna, ale także w celu zapewnienia wartości i stanu. Większość podstawowych zasobów screeners są dostępne w Internecie za darmo, a niektóre zaawansowane programy są na nominalnych fee.