Dziesięć sposobów Ustabilizować Twoja Small Business w czasie recesji

The drugi dzień byłem posiedzenia w kuchni tabeli podziału filiżankę kawy z moim przyjacielem Terry, który jest właścicielem małej firmy. Ponieważ I'm a small business start-up konsultanta, ona ponad zadać moje porady na temat tego, co jej księgowy właśnie rzekł do niej. Terry był powiedział do zatrzymania się w miejscu, a "plan przetrwania" dla jej business.

Terry był zdenerwowany. Poza tym cięcia wydatków, jej księgowy zapytał ją do rozważenia odsunięta od jednego lub dwóch ludzi, którzy pracują dla niej, eliminując jej pracowników chorych i osobowych dni, a wynagrodzenie za everyone.

She cięte wie, że jest to doradztwo wielu właścicieli małych firm uzyskują obecnie. Ale chciała wiedzieć, czy prawo porad? Czy istnieje lepsze porady do rozważenia?

Times są trudne w tej chwili. Recesji są zawsze trudne. Jednakże, będąc w recesji nie daje wolności do podjęcia drastycznych działań lub dokonania irracjonalne decyzje, jeśli chodzi o firmy. No to czas na starannie rozważyć, co musisz zrobić, aby ustabilizować swój biznes bez hobbling go w process.

Before wprowadzeniem jakichkolwiek "przeżycia planu" decyzje, to zawdzięczamy go do Twojej firmy do podjęcia tych dziesięciu strategii na consideration.

10 Sposoby Ustabilizować Twój Biznes Podczas Recession

1. Nie obniżyć prices.

The najgorsza rzeczą jaką możemy zrobić jako właściciel małej firmy ma zmniejszyć stawki, kiedy gospodarka spowalnia. Wielu właścicieli małych firm paniki i obniżenia ich cen. Problem z tym jest, że po obniżyć ceny, to jest to trudniejsze do podniesienia ich później. Oszczędności przypływ i odpływ morza. Keep your constant.

2 stawek. Unikaj głębokich discounts.

If dając Ci naturalnie daje 10% zniżki dla klientów, a następnie powtórz nagle daje 20% zniżki, Twoi klienci już wiedzą, że można i będzie niższe i uważam, że mogą się z tobą negocjować ceny. Możesz nigdy nie wrócić. Nie chcesz tak się stało. Bądź na czasie. Pozostaw discount.

3 siedzibę. Myśl na małą skalę, sprzedawać big.

Instead obniżenia cen, być twórczym i właścicieli małych firm pakiet produktów i usług w różny sposób, aby zapewnić niższą cenę dla klientów. Jest to elegancki ruch. Zamiast obniżenia ceny, sprawdź swoje produkty i usługi bardziej przystępnymi przez nich w mniejszych opakowaniach, bardziej atrakcyjne pakiety z niższych cen points.

4. Oferta alternatywnych płatności options.

Although ten pomysł nie jest dla wszystkich, niektórzy właściciele małych firm będą korzystać z promowania swoich produktów i usług z rozszerzonym planu płatności. Znowu, nie niższą cenę. Zamiast oferowania różnych płatności options.

5. Zbuduj swoją reputation.

There "ma lepszy czas niż obecna do budowania reputacji. Jeśli nie są już uznawane za eksperta w danej dziedzinie, a teraz jest czas, aby stać się jednym pisząc książkę, czyniąc cotygodniowy radiowy show, lub mówiąc w branży wydarzeń. Eksperci uzyskać więcej uwagi. One otrzymać lwią część rynku. One dostać zauważony przez media. Będąc ekspertem Oznacza to zwiększenie środków pieniężnych będzie można komendy więcej za to, co robisz, i coraz więcej osób będzie chętnych do zakupu z you.

6. Pobierz kontrola thinking.

Especially kiedy czasy są trudne, trzeba uzyskać kontrolę nad swoim myśleniu. Pierwszy krok polega na sobie, co mają kontrolę nad i, czego nie. Chociaż możesz nie mieć kontrolę nad tym co się dzieje w gospodarce Stanów Zjednoczonych, to nie ma kontroli nad firmą jest poziom ryzyka i narażenia na economy.

Choose jakie strategie You're Going wdrożenie w firmie w oparciu o co można control.

7 . Praktyki racjonalnej mindset.

This jest całkiem zrozumiałe, niepewny i straszne czasu dla wielu ludzi. Jednakże nie oznacza to, należy rozpocząć podejmowania decyzji irracjonalne i emocjonalne. Jeśli były małe firmy na długi czas, wiesz, że nie było emocjonalne i irracjonalne myślenia, że dostał, gdzie jesteśmy dzisiaj. A nie będzie cię do miejsca, gdzie chcesz iść tomorrow.

Practice racjonalnego myślenia. Przed dokonaniem jakichkolwiek wielkiego biznesu decyzji zapytać, "Czy podejmowania racjonalnych decyzji lub emocjonalny jeden?" Zdecyduj się na kawałki masz zamiar dokonać w oparciu o co ma sens dla przyszłości firmy. Zignoruj to, co każdy inny doing.

8. Opracowanie dla oka opportunity.

The klucz do tego żyjący recesji gospodarczej oraz wszelkie inne trudne czas jest do pielęgnowania oka na możliwości. Zamiast hunkering dół, zaczynają teraz szukają możliwości. Istnieje jeszcze wiele out there. Po wszystkim, milionerzy 2012 r. będą ludzie, którzy widząc szans się wziął action.

9. Przyjęcie nowego sposobu thinking.

The mediów chce, by sądzić, że recesja grozi wszystkim i wszystko. To jest po prostu nie prawda. You've got to zobaczyć poza obecne okoliczności rosnąć poza nim. Zamiast patrzenia na 6% populacji, którzy są z pracy, wygląda na 94%, którzy pracują. Tylko dlatego, że tam to się dzieje recesji w USA nie oznacza, tam musi być recesji słychać w Twoich myślach. Zmień swoje myśli. Zmień swój creation.

10. Skupić się na tym co chcesz expand.

What Ci skupić się na rozszerza. Masz 24 godziny w taki sam dzień jak każdy inny w dzień. Co możesz skoncentrować się na godziny, że rozszerzy swoją firmę? Co można skupić się na tym, pomnoży, zwiększenie lub rosną? Co możesz dostosować się z teraz, że zwiększy swój biznes w przyszłości?

To zwolnić lub nie zwolnić. To nie jest kwestia. Ani to rozwiązanie redukcji personelu godzin, wyeliminować pracowników chore dni, lub ukośnik budżetu tylko dlatego, że inne małe właściciele firm są w ten sposób. Jesteśmy w recesji. Będziemy wychodzić z recesji. Przed wprowadzeniem jakichkolwiek "przeżycia planów", uważają, że te 10 pomysłów ustabilizować swoją firmę, która poprawi nie kuśtykać, swoją przyszłość success.