Dokonanie Anger zadziała

Anger Praca terapeutyczna jest narzędziem, które działa, ponieważ tak wielu ludzi wokół przeprowadzania rany emocjonalne i psychiczne, które wyrażają oni w różnych formach, takich jak nałogach lub wybuchy gniewu. W celu uzdrowić rany, osoba musi skoncentrować się na specjalnie w gniew. Koncentrując się na uraz ciągle, ból stopniowo odejdę, nigdy nie wpływa ponownie. Anger Pracy nauczy cię jak zrobić tak, że jest zdrowy i ścieżkę do healing.

Three rodzaje jednostek skorzystałyby z Anger Pracy:

1. Ci, którzy wiedzą, że jest zły. 2. Ci, którzy mają trudności z przeszłych zdarzeń i być może nie? Nie wiedzieli, że mają tępione gniewu. 3. Ci, którzy chcą prowadzić szczęśliwsze, bardziej spełniające lives.

This artykule dotyczą ściśle z ludźmi w pierwszej kategorii? Anger praca dla ludzi, którzy wiedzą, że są angry.

A można dokonać porównania między naszym zdrowiem fizycznym i emocjonalnym naszego zdrowia. Gdy organ wystąpi ciężkie obrażenia lub uszkodzenia, infekcji będzie z pewnością się pojawić, jeśli rana jest pozostawione bez nadzoru. Ostatecznie, to ropniak, a nawet mogą prowadzić do zgorzel, zagrażające życiu choroby. Jeżeli jednak rana jest starannie oczyszczone i wolno uzdrawiać całkowicie wszystko, co pozostało jest blizna przypomnieć ofiary z event.

Likewise, gdy emocjonalne rany utrzymuje się przez psychikę, to zacznie wpływać na inne obszary osoby? życie, podobnie jak zakażenie rozprzestrzenia się na inne części ciała. Ponieważ ludzie obraźliwych i emocjonalnej ból są częścią codziennego życia, osoba, która nie uczyć się radzić sobie z nimi właściwie zacznie doświadczenie łącznej negatywny wpływ. Ostatecznie indywidualnej? S ogólnego zdrowia emocjonalnego i psychologicznego będzie zagrożone. Ale jeśli jest oczyszczone rany emocjonalne dobrze, a wolno uzdrawiać całkowicie wszystko, co pozostało jest pamięć. Podobnie jak stara blizna, ta pamięć nie boli. Staje się nie więcej niż zapis osobistej pamięci, doświadczenia, które zostały zdobyte. Anger prace związane z czyszczeniem, że proces ten może przynieść uzdrowienie about.

Since nadużycie ludzi i emocjonalny ból są częścią codziennego życia, osoba, która nie uczyć się radzić sobie z nimi właściwie zacznie doświadczenie łącznej negatywny wpływ. Ostatecznie indywidualnej? Y ogólnej emocjonalny i psychologiczny zdrowia będzie risk.

Okay, więc wiesz, że jesteś zły. Zostałeś mistreated lub nadużyła a ty? Już dość tego. Możesz być w kontakcie z uczuć Twojego gniewu, ale jeszcze nie rozpoczął wyrażając je, lub może być zaprawiony w weteran? Dając ludziom kawałek twojego umysłu.? Może nawet mieć? Temperamentem problem? tak poważne, że doświadczenie epizodów, w których wydaje się gniewu kontroli Ciebie, raczej niż ich kontrolę nad swoim gniewem. Ludzie są coraz zły od początku czasu, i że nie jest niczym nowym. Być może myślenie? I don? T potrzebują książkę mi się szalony, gdy ktoś robi coś, kleszcze mnie!? Ale Anger Pracy nie jest po prostu? Getting mad? na kogoś, nie zajmuje się wyłącznie z teraźniejszością. Osoby, które same określają się jako o? Temperamentem problem? są na ogół osoby, które miały bardzo negatywne doświadczenia w przeszłości. Ponieważ nie zostały one jeszcze z powodzeniem pracował przez wszystkie swoje uczucia na temat tych wydarzeń, które się z marszu? Resztki? to jest pozostałość gniew z sytuacji, że zdarzyło się dawno temu. Oni wprowadzą te? Resztki? z nich w każdej nowej sytuacji. Powoduje to, że są one już nieco zły, zanim cokolwiek się dzieje. Tak więc, gdy ktoś robi coś, co może być w niewielkim źródłem irytacji, osoba z? Resztki? stwierdza siebie, inordinately zły. Sądzą, że gniew na obecną sytuację plus? Resztki? mieli w sklepie. W sytuacjach, które zwykle pozwoli im poczuć prawdziwie zły, i nie bez powodu, że wykraczają one poza i stać się wybuchowe. Mogą zaciągu startu i pomrowik osobę lub zwymyślać go ustnie zamiast z assertively prosząc kogoś do zaprzestania nagannego zachowania. Możesz być problemy ze względu na zły wybuchów. Or maybe you haven? T zrobienia czegoś jeszcze żałować, ale czujesz się jak wulkan ma wybuchnąć i spalą wszystko, co w Twojej ścieżce. Jeżeli jeden z tych opisów pasuje, możesz dowiedzieć się, jak kanał swój gniew i agresywnych uczuć w sposób pozytywny. Z biegiem czasu, poprzez Anger Pracy, można pracować na wszystkich rezydualnym uczucia gniewu, tak że nie masz? Resztki.? Będziesz wyrwania się z negatywnych cyklu Anger â † 'wybuch â †' winy â † 'Regret â †' Shame â † 'Anger, bez bycia doormat.