Uzdrowienie wewnętrzne: odzyskanie równowagi w niejednolitego Life

We mieszkają w to, co jest uważane za pseudo niedoborem zaburzenia uwagi społeczeństwa. Co to oznacza?

It oznacza, że wszystkie rzeczy, myśli, że to pomoże nam w naszym życiu są przeciążenia obwodów. Ita € ™ s ciągłego e-mail, Internetu, telefonów komórkowych, komputera i texting, które są dosłownie jazdy nas crazy. Kiedy nasz mózg, a konkretnie naszej czołowej płatków, get over pracował, wynika, że funkcja ze starego mózgu lub lotu lub zamrożenie centrum znajduje się w tylnej części głowy. Ten środek jest również skierowany do mózgu płazów, że nieświadomie, gdy opierają się na nasze życie jest w danger.

Though mastodons nie są już gonić nas, nasz lot / zamrażać centrum wciąż jest aktywowany przez ciągłą stymulację i powódź w codziennym życiu. Czasami może to być trudne do wyłącz wszystkie rezydualnym bodźca, a co za tym idzie wiele cierpią snu kwestii, wszechogarniający niepokój, drażliwość i stress.

When w ciągłym nadbieg naszych systemów podejmowania opłaty. Na poziom kortyzolu, produkowane przez naszą nadnercza i znany jako â € œstress hormoneâ €, zostanie podwyższona i depresses wydzielanie DHEA, który jest anty-aging hormonu. Gdy to się dzieje, przez pewien okres czasu, ludzie mogą wyglądać ich starsze niż rok i doświadczenie wysoki poziom stresu podobne warunki. Przez dłuższy czas powoduje to choroby, takie jak serca, udar mózgu i zaburzenia lękowe. Nie tylko nasze hormony i system immunologiczny dotkniętych, ale także wpływa na nasze serca i wszystkie inne narządy. W szczególności, nasze serce zostaje naruszone, ponieważ jest on w ciągłej komunikacji ze starymi brain.

Years badań w Instytucie HeartMath wykazały, że serce ma mózgu, które komunikuje się z różnych części naszego mózgu w naszym head. To jest określone jako ANS lub autonomicznego układu nerwowego i funkcji bez nas nawet o to! Który ma swoje zalety i niepowodzeń. Korzyści są takie, że my dona € ™ t potrzeba świadomie myśleć biorąc w oddechu lub opowiadania naszych nadnercza do nas strzelać z kortyzolu. Wadą jest to, że możemy się do warunków jest bardzo reaktywne system, który może pomóc nam w balance.

The kluczową jest, aby dowiedzieć się do pracy naszego autonomicznego układu nerwowego, dzięki czemu będziemy mogli powoli się do reszty, i dostać się się ponownie, aby wykonać zadania na rękę. Ita € ™ sa delikatne taniec balance.

So Jak wprowadzają równowagę powrotem do naszych ciał i nasze życie? Â Mamy dosłownie może Retrain naszych ciałach, w jaki sposób radzić sobie z codziennym stresogennych życia. Proces jest prosty i, jeżeli jest popełnione, będą wyniki w ciągu kilku weeks.

To rozpocząć ten proces, ważne jest, aby rozpoznać, że jesteś obecnie podkreślił. Kiedy zaczyna sobie sprawę, że są one przeżywają stres następnie mogą podjąć kroki w celu przerwania cyklu. Kiedy spowolnić wystarczy zauważyć, że są uruchomione na adrenalina, że wtedy, gdy zmiana może się zdarzyć. Możemy się stać proaktywne niż reaktywne. A to tylko breath away. Dosłownie tuż pod naszymi nosami. Rozpoczęcie zauważyć oddech przez cały dzień. Jednym ze sposobów zwiększenia świadomości tego, aby ustawić zegarek lub komputer, aby dać upomnienie do czasu ogłoszenia swój oddech. Może to być wykonane w sposób łagodny alarmu albo relaksującą muzykę. Chodzi o to, aby rozpocząć do wypowiedzenia, gdy są lub nie są w oddychaniu. Wielu ludzi go przez cały dzień ich z płytki oddech. Po otrzymaniu Twojego subtelne przypomnienie - po prostu obserwować swój oddech i zaczyna pogłębiać ją w brzuchu. Zauważ, jak się czujesz, kiedy wypełnia się z tlenu. Często znajduje się odnowiony sens â € œwaking Úpa €. You dosłownie wypełniać swoje komórki z tlenem. Jeśli to możliwe, przejdź na zewnątrz oraz podejmuje w kilka głębokich oddechów Matki Nature.

On innym poziomie, dużo stresu jest postrzeganie. Jak wyświetlić wydarzenia w naszym życiu. Ita € ™ s ciekawe, że każda impreza jest łagodne. To ita € ™ s neutralne. Ita € ™ s ani tu, ani tam. To po prostu jest. Ita € ™ s co oznacza, że mamy umieścić wokół zdarzeniem, które tworzy stresu. Na przykład, jak to się stało, że jedna osoba może wystąpić w utkniesz w ruchu jako prezent - sposób poświęcić trochę czasu i relaksu? Podczas gdy ktoś doświadcza tego samego korku, dostaniesz denerwować i niepokoju? Jak 2 ludzie doświadczają takich różne reakcje? Ita € ™ s sposobu interpretowania sytuacji. Kiedy ktoś jest bardzo podkreślał obecnie, ITA € ™ s jak gdyby emocjonalnie zalane. Jeden z pozoru nieistotne zdarzenia mogą spowodować katastrofalne odpowiedź. Więc przez zdała sobie sprawę z różnych czynników stresogennych w życiu, można zacząć kontrolować swoje reakcje. Ita € ™ s, kiedy możemy się powoli w dół na tyle, że ogłoszenie mamy opcji. Jeśli nie isnâ € ™ t tego spowolnienia, ITA € ™ s łatwo być reaktywne i impulsywna. Co ciekawe, nie jest wielkim nam wydarzenia, które powodują stres; ita € ™ s miliona łamane shoelaces.

So dać sobie przerwę i wdychać głęboko i powoli wypuszczać. Jak to zrobić, należy skoncentrować uwagę na całym obszarze swojego serca. Oddychaj w wdzięczność, uznanie i miłość do kogoś, coś lub pamięci. Jeśli zobowiążą się do tego konsekwentnie, można zauważyć, że z biegiem czasu, zaczniesz zauważać, że nie jest pocenie małych rzeczy jak mucha € | i zauważają, że wszystkie małe stuffâ € | kiedy trochę czasu na oddech .