iPhone 3GS - nadaje nowe możliwości użytkownika, jak i Cash Maker.

Â

This artykułu dowiesz się o niektórych nowych funkcji znajdziesz w iPhone 3GS i możliwości, jakie daje Ci to jako użytkownik, ale także daje pewne pomysły, jak można w gotówce na iPhone 3GS i jej Nowy OS 3.0.

These możliwości będą dostępne dla Ciebie, a także dostarczają nowych możliwości dla Ciebie jako użytkownika, aby uzyskać kilka spektakularnych wniosków do telefonu w niedalekiej przyszłości. Oznacza to, że jeśli deweloperzy będą crank niektóre nowe aplikacje z wykorzystaniem niektórych z tych features.

The Apple iPhone uległa poprawie i daje nowe możliwości korzystania z telefonu w sposób bardziej elastyczny. Będzie też dać szansę na środki pieniężne na możliwości jeśli jesteś deweloperem, i transpond te możliwości do zastosowań zarówno rozrywki, jak również dla biznesu purposes.

Someone zapyta, czy Apple otworzyła drzwi w wystarczająco Software Development Kit (SDK) dla iPhone, nawet w wersji 3.0 z it.

Utilization z systemu GPS jest napędzana dalszych bardziej innowacyjne wykorzystanie mapy i jak można zapobiec kradzieży telefonu i jego danych. W tym samym czasie telefon oferuje więcej możliwości, jeśli chodzi o łatwości obsługi i synergii z innymi aplikacjami w market.

So Apple pozwala zobaczyć, co ma do zaoferowania w ich nowym iPhone 3GS dostępnych na Apple Store blisko Ciebie w najbliższym future.

FastThe Pierwszą rzeczą youâ € ™ ll informacja o iPhone 3G S jest, jak szybko możesz uruchomić aplikacji. Stron internetowych uczynić w części na czas, możesz wyświetlić załączniki wiadomości e-mail szybciej. Lepsza wydajność grafiki 3D oraz aktualizacja wydaje niesamowite gry, too. W rzeczywistości, wszystko zrobić na iPhone 3G S jest do 2x szybciej i bardziej elastyczne niż iPhone 3G.

VideoNow można strzelać wideo, edytować je i udostępniać go â € "wszystko na urządzeniu iPhone 3G S. Shoot wysokiej jakości VGA wideo portret lub krajobraz. Trim footage korygując swój początek i koniec punktów. Następnie akcja plik wideo w wiadomości e-mail, poczta go do galerii MobileMe, publikuje je na YouTube, lub synchronizować je z powrotem do komputera Mac lub PC za pomocą iTunes.

3-Megapixel CameraThe nowy 3-megapixel aparat ma nadal ogromne zdjęcia, także dzięki do wbudowanej automatycznej i poręczne nowa funkcja, która umożliwia dotknij ekranu, aby skoncentrować się na coś (lub ktoś) jest want.

Voice ControlVoice kontroli rozpoznaje nazwy w kontaktach i wie muzyki na iPodzie. Więc jeśli chcesz umieścić połączenia lub odtwarzania utworu, wszystko co musisz zrobić, to ask.

CompassWith wbudowany cyfrowy kompas, iPhone 3G S punktu drogi. Użycie nowej Kompas aplikacja lub oglądać jako automatycznie reorients mapy dopasować kierunku youâ € ™ re facing.

Cut, Kopiuj & PasteCut, kopiowanie i wklejanie słów i zdjęć, a nawet między aplikacjami. Skopiuj i wklej obrazy i treści z internetu, too.

Landscape KeyboardWant więcej miejsca na typ na inteligentne oprogramowanie klawiatury? Obróć iPhone krajobrazowi do korzystania z klawiatury w większym Poczta, Wiadomości, Notatki i Safari.

Messages (MMS) Wysyłanie wiadomości tekstowe, wideo, zdjęcia, nagrania audio, lokalizacje oraz informacje kontaktowe. Można również przekazać jeden lub więcej wiadomości others.

SearchFind jakie youâ € ™ re szukają w całym urządzeniu iPhone, wszystkie z jednego miejsca. Spotlight wyszukuje wszystkie kontakty, e-mail, kalendarze, i zauważa, jak wszystko w swoim iPod.

AccessibilityiPhone 3G S oferuje dostępność funkcji, aby pomóc użytkownikom, którzy są widoczne lub z upośledzeniem słuchu. Funkcje te obejmują VoiceOver ekranie czytnika, a funkcję Zoom, White on Black opcje wyświetlania, Mono Audio i more.

Internet TetheringSurf internetowej z praktycznie wszędzie. Teraz możesz dzielić 3G połączenia na urządzeniu iPhone z komputerem Mac lub PC notebooka laptopa. Trzymanie zwierząt na uwięzi nie jest obecnie dostępna we wszystkich krajach. Zobacz operatora dla availability.

Voice MemosCapture i dzielić myśli, a pamięć, spotkania, nagrania audio lub jakichkolwiek w podróży z nowym notatki głosowe application.

Nike + iPodiPhone zawiera wbudowane wsparcie Nike + iPod. Wystarczy poślizgu Nike + iPod Sensor (dostępne osobno) na konto butów Nike + i uruchomić workout.

StocksStocks na iPhone pokazuje wykresy, dane finansowe, a nagłówek wiadomości dla stanie wybrać. Obróć iPhone zobaczyć nawet bardziej szczegółowe information.

YouTubeWatch YouTube filmy gdziekolwiek jesteś. Zaloguj się na swoje konto w serwisie YouTube, aby zapisać i synchronizacji zakładek i ocenić swoje favorites.

Location ServicesGPS (Global Positioning System), technologia wykorzystuje informacje z Ziemi satelity do znalezienia lokalizacji. A-GPS (Assisted GPS) w iPhone 3G S idzie o krok dalej, znalezienie najbliższego satelity do szybszego określenia pozycji. Jeśli youâ € ™ re nie w jasnych linii wzroku do nawigacji satelitarnej GPS, iPhone uzna za pomocą Wi-Fi. Jeśli youâ € ™ re nie w zasięgu Wi-Fi, iPhone znajdzie używasz wież komórkowych. Wielkość lokalizacji okręgu powie Ci dokładnie jak iPhone jest w stanie obliczyć, że lokalizacja: Mniejsze koła, bardziej dokładne położenie. iPhone oferuje także wbudowany cyfrowy kompas, który automatycznie repositions dopasować mapy do kierunku youâ € ™ re facing.

3G3G technologii iPhone daje szybki dostęp do Internetu i poczty e-mail w sieci komórkowych na całym świecie. Z wsparcia dla HSDPA 7.2Mbps, iPhone 3G S także pozwala zrobić więcej w wielu miejscach: surfowanie po sieci, pobieranie wiadomości e-mail, dojazdu i oglądać wideo â € "nawet podczas youâ € ™ re w sprawie połączenia. Ponieważ iPhone bezproblemowo przełącza pomiędzy EDGE, szybszym 3G, a nawet szybciej, Wi-Fi, zawsze uzyskać najszybsze połączenie dostępne. Możesz nawet akcje połączenia internetowego z laptopem za pośrednictwem Internetu tethering.

już mieć iPhone? Aktualizacja mu nowe funkcje, to jest BEZPŁATNY!

http: / / www.apple.com / iphone / softwareupdate /

The wolne oprogramowanie iPhone OS 3.0 Aktualizacja zawiera pewne nowe funkcje, jak również wszystkie funkcje z poprzednich aktualizacji. iPhone OS 3.0 umożliwia również uruchomienie nowej generacji iPhone aplikacje, takie jak komunikacja peer-to-peer gry i więcej. Peer-to-peer wymaga połączenia kompatybilnych aplikacji, które można pobrać z App Store, gdy available.

Other artykuł napisany przez tego autora na temat iPhone i jak można dokonać gotówką w it.

http: / / www.articlesbase.com/ business-articles/make-money-on-you-iphone-and-ipod-touch-tools-to-do-it-and-ways-to-do-it-950904.html

An on jest autorem kilku innych artykułów na temat sam temat, tak po prostu przejść to

articlesbase.com / / authors/stig-kristoffersen/34356.htm

and znajdziesz więcej ciekawych rzeczy do przeczytania about.

Â

Â

Â

Â

Â

Â

Â

Â

Â

Â