Real Estate Investors: The 7 Things You Jeżeli nigdy nie jako część programu Twoja prywatne Kredyty

As część naszej prywatnej pożyczki trenera programu spędzamy dużo czasu pokazano uczniom, co robić. Ale także pokazać im wiele rzeczy nie zrobić, aby pobyt w kłopoty. Poniżej górnej 7 rzeczy nigdy nie powinno się robić w ramach prywatnej pożyczki program.

1. Nigdy nie zakładaj, You Know Your członkowskie rozporządzeń - Chciałbym powiedzieć, że numer jeden to wszelkie nieruchomości inwestor powinien zrobić przed angażowania prywatnych pożyczek jest do przeczytania Twojego stanu regulacji papierów wartościowych. Wiem, że to nie jest łatwe czytanie, lub zabawne, ale po prostu czytanie regulaminu i zrozumienie wymagań może zapobiec poważnym i kosztownym błędem. Jeśli nie zamierzasz przeczytać regulamin należy przynajmniej skonsultować się z prawnikiem na temat tego, co jest dozwolone i niedozwolone w state.

If nie wiesz na pewno zrobić, aby przejść do regulacji prosty Google i umieścić w "regulacji papierów wartościowych" i państwowe i powinny one być w górnej części list.

2. NIGDY nie Submit wszelkich wymaganych formalności - Po przeczytaniu Twojego stanu regulacji może być zobowiązany do niczego (wielki), może być zobowiązany do złożenia zawiadomienia o stanie zarejestruj się ze stanem papierów departamentu. Tak czy inaczej, należy rozumieć swoje wymagania i upewnij się, że za nimi i poprawny plik papieru work.

3. NIGDY Reklama w Internecie - Nigdy nie należy reklamować na dowolnej stronie internetowej bezpośrednio do inwestorów lub złożyć ofertę do inwestowania w poszczególnych nieruchomości. Nie ma nic złego w oferowanie bezpłatnych informacji i materiałów edukacyjnych jako "otwieracza drzwi". Ale nie reklamować bezpośrednio dla inwestorów na miejscu jak Craig listy lub innych biuletyn boards.

4. Nigdy nie witryny sieci Web na potrzeby prywatne Kredytodawcy - Znowu ta odnosi się do 3 powyżej, w tym nigdy nie należy reklamować bezpośrednio lub za pieniądze inwestorów na własne strony www. Możesz oferować doradztwo i edukacji, ale nic more.

5. Nigdy nie używaj Out państwa Inwestorzy - Nigdy nie należy używać w stanie inwestorów, chyba że masz złożyć właściwej rejestracji z federalnym SEC.

6. NIGDY Reklama w prasie - Nigdy Reklama w prasie, ponieważ nie można mieć pewność, kto jest czytanie papieru. Osoba może być z innego stanowe i federalne organy regulacyjne mogą uważa, że krzyż stanie akwizycji i trzeba się rejestrować z federalnym SEC. Możesz również nie jest pewne, jeśli osoba czytaniu reklam kwalifikuje się do investment.

7. Nigdy nie używaj Owe 5 słów Reklama - Nigdy nie należy używać tych słów w 5 reklamę w tym gwarancji (d), niskie ryzyko, Bezpieczna, bezpiecznych i wolnych od ryzyka. Wszystkie te warunki będą przyciągać uwagę federalnego państwa lub organizacje SEK za potencjalnie fałszywe lub wprowadzające w błąd reklamy papierów wartościowych na sale.