Hey, Big Girl, Are You Po odrobinie szczęścia Randki?

Do znajdziesz ludzi, którzy za pośrednictwem Internetu randkowa naprawdę dużą miłością do kobiet? To nie było moje doświadczenie i I've postanowiła urodziła wszystkich tutaj, aby pomóc pomijania nieuczciwi, którzy mogą być po najbliższych you.

I jestem dobrym pisarzem. Kiedy znaleźć sobie przyciągać człowieka, czytałem dokładnie jego profil, a następnie napisać coś wspaniałego, że wszystkie adresy on mówił o. Wiem, moje e-maile są zabawne i artykułować. Jestem także inteligentne. Nie można zaprzeczyć, że jeden. I własnych dwa przedsiębiorstwa, a więc nie może być rzeczą fiskalnej. (Kurs, moja firma nie jest sklep!)

But często uzyskać odpowiedzi powrót mówiąc: "Och, będziesz robić tylko wielkie na tej stronie. Życzę powodzenia." Albo ten jest standardową odpowiedź: "I'm dating kogoś i chcę dać, że próby". Oh really? Następnie dlaczego wciąż tu czytania e-maili? Why don't you emeryturę swój profil? Grrrrrrrr!

No, Panie, jakie są naprawdę jest powiedzenie "You're too fat". I więcej, co oznacza to "I need kandyzowanego ramieniu, ponieważ nie mam odwagę być kim jestem bez innych facetów myślenie I'm okay, ze względu na kobietę, która jest na moim ramieniu i tłuszczu pisklęcia prostu nie będzie make it. " To tchórzostwo na to ugliest.

I raz spotkałem człowieka, którego myślałem było "to". Mieliśmy się razem, gdy kilka miesięcy jeden dzień, nagle ogłosił "Cóż, muszę zrobić to, co chciałeś. Teraz chcę zrobić to mój sposób. Chcę, żebyś mnie pokonać." Mój żołądek trafić do podłogi w osłupienie! Oczywiście, w którym zginęły co miałem myśli był kwitnienia relationship.

Next mamy oszukańczych prób z Nigerii. Ogólnie rzecz biorąc, nie prezentują się jako jeden człowiek z jednym dzieckiem. Są one zawsze religijnych. One dostać zbyt intymne zbyt szybko. They push was do wspierania trudnych emocjonalnie sytuacji, że musi - You guessed it - Twoje pieniądze. Och, to tylko tymczasowe. Zapłacę oni cię tak szybko, jak tylko je spełniać ... które nigdy nie will.

When I subskrypcji Duże Kobiety dating sites, I często dostać e-maili od ludzi, którzy do 40 say I'm gorgeous lub ich miłości do mnie. Honey, I'm 67! I don't want to be your mommy. Co one oznaczają to "I am szukasz starszych, bogatszych kobiecie zadbać o mnie. Może dlatego, że jest to tłuszcz i poza normą, będziesz nie zauważą mojej młodości i moją brak samowystarczalności". To ogromny wyłączyć dla me.

Or nie otrzymasz wiele dat i dowiedzieć się, jesteś po prostu wykorzystywane do seksu? Chcę wiedzieć, jakie są Twoje doświadczenia. Powiedz mi, jestem mokra za uszy i mam skał w mojej głowie. Słyszałem, że przed. Albo mi te są zbyt swoimi doświadczeniami. Niech nam głowy i razem próbują znaleźć rozwiązanie tego problemu. Gdzie jesteś towarzyskich, że rzeczywiście ma do dyspozycji mężczyzn? Jak znaleźć męża swoje marzenia? Jakie wskazówki nie musisz wyeliminować klamcami?

I'm stara się wyrazić słowami, że istnieje wiele oszustwa w świecie randek internetowych i myślę, że niektórzy mężczyźni cel dużych kobiet, ponieważ widok nas zdesperowanych i wrażliwych. Nie chcę cię widzieć się zwieść. Możesz zdarzyć się, że świat ciała dokonała niedopuszczalne. Lekarze przeskoczyła na bandwagon i tego rodzaju organu niezdrowe. To nie jest. Mam doskonałe zdrowie, wytrzymałość i ogromną energią i znam wiele zrobić zbyt. Trzymaj się do tego pomysłu i bardzo świadomy tych ludzi, którzy starają się podstęp jest na internet.