Facelifts marketingu

Weâ € ™ re stworzeń z habit. Kiedy znajdziesz coś, co wydaje się do pracy, to kurczowo się go jak ulubioną parę jeans. Nawet jeśli zdajemy sobie sprawę, że technika WEA € ™ re przy użyciu nie pasuje działalności lub WEA € ™ ve outgrown pewnym narzędziem, ponieważ mamy zawiesić na ita € ™ s familiar.

Think temat narzędzi marketingowych, które serwowane jest również w past. te mogą obejmować swojej witrynie internetowej swój biuletyn, marketingu bezpośredniego, a nawet pewnej grupy zawodowej członkostwami i sieci events. Pomyśl, w którym zostały po zaczęli używać tych tools. Ile lat minęło?  Jak firmie uprawia?  Jak twoja skoncentrować się zmieniło?  Czy dodano nowe umiejętności lub usług? dysponowanie biznesowych i osobistych celów zmieniło?

Now patrzeć na tych narzędzi again. Czy odzwierciedlają którzy Ciebie i Twojej firmy są dzisiaj? A Jeśli nie, co należy zmienić?

Here niektóre pytania siebie podczas przeglądu marketingowych narzędzi, aby sprawdzić, czy ita € ™ s czas na change.

Czy Państwa witryna internetowa odzwierciedlać profesjonalizm i zakres usług odpowiedni dla Twojej firmy, gdzie jest dziś? Czy Twoje biuletyny udostępniania użytecznych informacji, jak również edukowanie klientów i potencjalnych klientów na temat dodatkowych usług, które mogłyby skorzystać z wykorzystaniem? "Direct mail" jest za pośrednictwem Poczty nadal opłacalne rozwiązanie? Â Jak niedawno Pan Sprawdziliśmy Państwa list, aby upewnić się, że wciąż dotrzeć do odbiorców? Wyraź swoją audienceâ € ™ s zmieniła się wraz z potrzebami gospodarki lub nowego życia lub etapie cyklu koniunkturalnego? A wiadomości w melodii z audienceâ € ™ s potrzeb? Czy oferują szerszy wybór usług / produktów, niż to zrobił podczas tworzenia witryny sieci Web, broszury lub inne materiały? Czy materiały odzwierciedlają â € œrealâ € Ciebie? Â € Czy rozszerzona na nowe, związane z obszarami działalności, takich jak mówienie zobowiązania lub produktów informacyjnych? Â Czy Państwa witryna internetowa pokazać wzrostu?

Donâ € ™ t czują się onieśmieleni jeśli â € œauditâ € pokazuje, że Twoje narzędzia marketingowe havenâ € ™ t nadąża z companyâ € ™ s zmiany lub wzrostu jako solowy professional. Ty didnâ € ™ t wzrośnie do swojej nowej roli overnight i marketingowych narzędzi dona € ™ t ma zmienić wszystkie once. Teraz, gdy uświadomią sobie, że Twoje narzędzia są obecnie zsynchronizowany z rzeczywistością, sprawdź plan rewizji tych narzędzi i budżetowania, aby rozpocząć że happen.

Revising internetowych Narzędzia takie jak witryny sieci Web lub wiadomości e-biuletyn formacie najprościej, ponieważ dona € ™ t wymagają drukowania i dona € ™ nie musisz się martwić o użyciu starych stock. W przypadku broszur lub wizytówki, wykorzystanie tego, co masz i aktualizacji planu podczas drukowania new. Pomyśl, gdzie i kiedy używasz drukowanej części i czy nie trzeba tej samej ilości można zamówić ostatniej chwili, jeśli youâ € ™ ve przeniósł więcej Twoich materiałów do web. Z todayâ € ™ s druku cyfrowego, ITA € ™ s nie jest już konieczne aby wydrukować tysiące egzemplarzy jeśli dona € ™ t potrzeba them. druku 100 lub 200, a następnie uzyskać więcej jeśli trzeba myśleć o them.

Now grupy należysz i czy nadal służyć swoim zawodowym needs. Kto uczestniczy? A innych uczestników może robić interesy z tobą? A są one decydentami w swoich firmach na swoim rodzaju produkt / usługa?  Czy masz szans odgrywać wiodącą rolę lub przedstawić do grupy wzmocnionej widoczność? A jest groupâ € ™ s misji dostosowane do Twoich celów biznesowych?  Czy grupa oferta kształcenia i konferencji o znaczącym potencjale sieci? A tam innych grup, które mogłyby być lepsze dopasowanie i możesz pozwolić sobie na te dołączyć jeśli puścić grupy lub dwa, że youâ € ™ ve outgrown? Dona € ™ t bój się poruszać, jeśli grupa ta nie spełnia już swoje needs. Realize że youâ € ™ ponowne otwarcie miejsca dla kogoś innego, który może być doskonałym match. można zawsze zachowują indywidualne kontakty i przyjaźnie, nawet jeśli już nie uczestniczą w regularnych basis.

Marketing nie jest â € œdone.â €  Aby działać skutecznie, marketingowych narzędzi musi ewoluować jak zmiana warunków rynkowych, jak i swoje cele, potrzeby i możliwości evolve. Uczcij sukcesu poprzez nadanie siebie obrotu â € œfacelift.â €