Jak zrobić Bad Gospodarki korzyść Twojej firmy

I trafi do cieśniny pkt. Będę opisywać to tak proste, że do trzech lat można było zrozumieć i stosować najważniejsze it.

Step jednym: Jak się dostać ludzie, aby słuchać ciebie. Ponad 80% osób nie będzie kupić wszystko, począwszy od pierwszej wizyty, statystycznie większość ludzi kupować tylko od ludzi takich jak oni, wiedzą i zaufanie. Jednym z najprostszych sposobów zarabiania zaufania jest napisać książkę. To make you ekspertów i budowania reputacji. Większość ludzi sądzi, że napisanie książki jest trudna i nigdy się do niego. W rzeczywistości jest to bardzo proste, wszystko co musisz zrobić, to napisać wszystko wiesz na temat produktu lub usługi reklamodawcy. Opisać korzyści i cechy danej usługi lub produktu i może być wszystko, co można dodać do swojej firmy. I zanim się zorientujesz masz para setki stron informacji na temat swojej działalności i, niż wszystko co musisz zrobić, to edytować i publikować. Istnieje wiele firm publikowania w Internecie, możesz opublikować książkę dzisiaj za jedyne 100 dolarów. Po drugie jest wystąpień publicznych. Spróbuj pójść i porozmawiać z przodu grupy potencjalnych możliwości w jak największym stopniu. Większość ludzi strach wystąpień publicznych, ale jeśli nie to 2 lub 3 razy to zniknie, to będzie taki sam, aby mówić z przodu jedną osobę lub 1000. Pisząc słowa nie czynią to długi, nie jego potrzeby, po prostu opisać swoją firmę i jak to jest korzystne dla Twojej perspektywy. Jeśli po tym kroku samodzielnie podjąć to firmy do następnego level.

Step dwa: Reklama jest bardzo ważna. Napisz artykułów, że każda publikacja potencjalnych perspektyw przeczytać. Dostarczy cennych informacji, które mogą skorzystać ci perspektywę i pozycji w tym samym czasie w charakterze eksperta, godne zaufania i radzenia sobie z rysunku. Zostań gościem na audycje radiowe, a nawet lokalne wieści, jeśli możesz. Napisz artykuł w lokalnej prasie. Napisz news liter, statystycznie news letter to najlepszy rodzaj karty Opublikuj marketing. marketingu jest bardzo efektywna. Ponieważ litery są umieszczone w kopercie konsument dostaje szansę, aby zdecydować, czy otworzyć koperty lub po prostu wyrzucić go. Wielu ludzi po prostu rzucić się na piśmie, bez otwierania go. Jednakże, z pocztówek, nie kopercie ukryć wiadomość. Jest to prawie niemożliwe, aby rzucić kartę pocztową dala bez patrzenia na jej przesłanie first.

Step trzy: Najważniejsze one. Build wartości danej usługi lub produktu.

Best sposób budować wartość jest przypisanie suma oszczędności dla klientów, a nawet przyszłe zyski, jeśli świadczyć usługi dla biznesu. I'll give you a przykładem tego jest prosty i cieśniny do punktu:

Costumer ma małe nieszczelności w dachu nie jest to nawet zauważalne, to nie wyciek wewnątrz, to tylko tam. Tutaj inteligentnego podejścia do budowania wartości:

Mr. Smith Mam zauważyłem masz nieszczelności w dachu, zdecydowanie chciałbym polecić to naprawić, i gwarancji pracy. Jest to mały wyciek, ale istnieje szansa może uzyskać większe, a nawet uszkodzenia sufitu, a nawet skrzywdzić kogoś w domu broń Boże i kosztuje tysiące dolarów, aby naprawić! Mogę wyeliminować wszystkie głowy, że w przyszłości dla Ciebie dziś za jedyne 300 dolarów i I'll be gone w 2 godziny i można spać w pokoju mind. Zawsze przypisać dolarów do problemu w ten sposób, nawet jeśli klient płaci Ci wciąż uważa, że zrobił dobre decyzje i zaoszczędzić pieniądze. Pamiętaj, to powiedzenie może to uczynić, jeśli masz dużo pieniędzy "Zapisane dolar zarobiony dolar jest" w gospodarce dzisiaj wszyscy chcą zaoszczędzić pieniądze!

If jest następujący sposób te trzy proste wont to niezależnie od tego, czy jest to depresja, recesji lub jakiekolwiek inne nowe gospodarki rząd będzie pochodzić z tak długo, jak masz dobrych usług w dobrej cenie dla klienta jest to, że wszystkie matter.