Porównując kredytowych i debetowych Prepaid

Standard przedpłacone karty kredytowe i debetowe są identyczne podczas korzystania z nich i dokonać zakupu. Handlowcy łatwo zaakceptować albo rodzaj karty, ponieważ są one gwarantowane płatności przez wydawcę karty. Istnieje jednak kilka istotnych różnic pomiędzy standardową kartę kredytową i przedpłacone karty debetowej (czasami nazywa się przedpłacone karty kredytowej), które mogą pomóc Ci zdecydować, które z use.

The największą różnicą jest to, w jaki sposób pieniądze są udostępniane you.

Prepaid debetowych zasadniczo przeliczyć waluty papierowej do elektronicznej waluty dostęp za pomocą plastikowej karty. Dostępne fundusze są ograniczone do tego, co jest złożone w dół lub wyciągnąć z konta. Karty te są dostępne dla osób z mniej niż doskonały kredytowej, ponieważ ryzyko dla kredytodawcy jest praktycznie nieistniejących. W standardowej karty kredytowej, jesteś pożyczki pożyczkodawcy pieniędzy z obietnicą spłaty. Nie ma potrzeby kaucji, gdy zostały dopuszczone do standardowej karty kredytowej.

The różnica w convenience

Jeśli chodzi o wygody przedpłacone karty debetowej tylko jako wygodny jak masz środków pozostałych na koncie. Mimo że wygląda jak karta kredytowa, lepiej myśleć o nich jak sprawdzić. W standardowej karty limit kredytowy jest zazwyczaj hojne kwoty, które byłyby trudne dla większości ludzi do złożenia na konto prepaid.

Fees i termin differences

Z góry debetowej nie będzie zazwyczaj opłata aktywacyjna, miesięczne opłaty i prowizje do korzystania z bankomatów. Standardowo karta kredytowa umowa jest zwykle wolne od opłat lub stosowania opłaty. Stopy procentowe ponad limit późno i opłaty muszą być zweryfikowane przy rozważaniu karty kredytowej.

Differences w protection

kart kredytowych użytkownicy mają dodatkowe zabezpieczenia, że przedpłacone karty debetowej użytkownicy nie mają. Gdy element jest zakupione przy użyciu karty kredytowej, a kupujący ma problem, który nie może być rozwiązana ze sprzedającym, wydawanie często bank oferuje zabezpieczenia dla konsumenta. Posiadacze kart mogą sporu lub zatrzymać zapłaty kwoty. Jeżeli zakup jest dokonywane za pomocą kart debetowych z góry, nie ma zaradzić, jeśli masz problem z tym zakupem. Kupujący uważaj!

If masz zły kredytu lub linii kredytowej, najprostszym sposobem na wygody kredytowej jest uzyskanie przedpłacone karty debetowej. Można również spróbować zastosowanie do zabezpieczone karty kredytowej (np. zły kredytowej). Mimo tych kart wymaga kaucji, które dostarczy Ci z "prawdziwej" linii kredytowej, jeśli approved.

If masz zły kredytu lub linii kredytowej, najprostszym sposobem na wygody kredytowej jest uzyskanie z góry kartą debetową. Można również spróbować zastosowanie do zabezpieczone karty kredytowej (np. zły kredytowej). Mimo tych kart wymaga kaucji, które dostarczy Ci z "prawdziwej" linii kredytowej, jeśli approved.