Trudniej zdobyć ale korzystne: 0% Odsetki APR Oferty kredytowe

Smart konsumentów są zawsze na poszukiwania 0% APR oferty karty kredytowej i nie bez powodu - dosłownie bez odsetek przez okres do 12 miesięcy. Oto jak czerpać największe korzyści i ważne punkty do zapamiętania przy użyciu 0% APR cards.

Introductory Periods

Credit karty firm, które oferują odsetki okres wolny od tego, jak sposób, aby zachęcić ich do korzystania z karty i zazwyczaj ograniczyć go do okres od sześciu do dwunastu miesięcy. Poszukaj najdłuższy okres czasu, aby zapisać najbardziej money.

Purchasing Moc 0% Card

Go naprzód i że dużą zakupu biletu i upłynąć kilka miesięcy do zapłaty off - odsetek. Jednocześnie, zachować środki pieniężne w banku zarabianie zainteresowania i pozwolić karty kredytowej na finansowanie zakupu na free.

Balance Transferu Offers

Some 0% APR karty kredytowej są jedynie oferty dla salda transferów, ale wciąż może dać duże oszczędności. Jeśli winien 5.000 dolarów na aktualnej karty kredytowej z 18% APR obciążają bilansu, można zaoszczędzić ponad 500 dolarów na wypłacie odsetek ponad dwanaście miesięcy na czas! Jednakże te oferty zwykle zawiera jeden raz opłatę w wysokości do 3% przeniesiony amount.

Standard APRs po Intro Period

When wprowadzające okres ten wynosi ponad Twoje APR powróci do uzgodnione stawki standardowej. Szukaj w najniższym standardowym APR możliwe. Jeśli zaakceptujesz ofertę o wysokiej APR i nie może zapłacić w pełnej równowagi każdego miesiąca, to będzie pokrywać znaczną kwotę odsetek do wykorzystania card.

Once zatwierdzana na pieniądze oszczędności 0% karty Oto pięć rzeczy, które co trzeba zrobić, aby podjąć większość korzyści:

płatna w terminie! W przypadku pominięcia lub późno w dokonywaniu płatności, saldo pozostałych będą podlegać znacznie wyższe oprocentowanie i kary. Płatna w terminie lub stracić APR stawki 0%! Zrozumieć, w jaki sposób płatności są stosowane. Twoja karta kredytowa płatności są stosowane pierwszy dług, który prowadzi do najniższych APR. Na przykład, jeśli 0% APR stosuje się tylko do przelewów, płatności dokonane zostaną zastosowane do pierwszego bilansu; zakupów, która posiadać wyższe APR, będą wypłacane od ostatniego. Ponadto, należy pamiętać, że w przypadku gdy okres ten wynosi ponad wprowadzająca, cała równowaga powróci do uzgodnionego standardu APR. Unikaj karty kredytowej wygody usług. Nie ma nic wygodnego o zaliczki pieniężne lub wygody kontrolnych. Uwzględniane w miesięcznych, kredytodawcy są Pomocna dłoń. Ale uważaj, usług, które są oferowane do zaciągania wygodniejsze i łatwiejsze. Usługi te nosić najwyższych opłat i APRs. Wysoki limit kredytu potrzebne do transferów. Bądźcie pewni, że limit kredytowy jest wystarczająco wysokie dla Twoich potrzeb, zwłaszcza jeśli masz wybór przeniesienia salda. Jeśli limit jest zbyt niski, może nie być możliwe do przeniesienia całego równowaga porażek celów konsolidacji swój dług do niższego APR karty. Bądź przygotowany do spłacenia salda. Wypożycz tylko tyle, ile można spłacać w okresie wprowadzająca 0%. Bądź przygotowany do spłacenia salda raz intro okres maksymalnie. Przywilej przeprowadzania równowagi na 0% karty ponad kiedy kończy się okres intro.

Clearly, 0% APR karty kredytowej duże korzyści dla osoby, dążąc do nawiązania nowych zakupów, jak również dla każdego, kto chce ich transferu wysokiej APR sald. Z staranne planowanie, 0% APR karta kredytowa może pomóc w bardziej własne pieniądze w kieszeni!

Research górę porównanie ofert kart kredytowych i stosowania w Internecie. Wypełnij wnioski o Visa, MasterCard, American Express i Discover. Wybierz kartę prawo do szczególnych potrzeb finansowych, w tym 0% odsetek APR oferuje kartę kredytową. Smart konsumentów są zawsze na poszukiwania 0% APR oferty karty kredytowej i nie bez powodu - dosłownie bez odsetek przez okres do 12 miesięcy. Oto jak czerpać największe korzyści i ważne punkty do zapamiętania przy użyciu 0% APR cards.