Wybierając kartę kredytową dla firmy

Credit karty może zaoferować ogromne korzyści dla małych przedsiębiorstw i jest ogólnie inteligentny pomysł. Przy użyciu karty specjalnie do obsługi działalności wydatków osobistych finansów będzie protected.

Many właścicieli popełnia błąd wykorzystania ich osobistej karty kredytowej do ich potrzeb, co może oznaczać katastrofy do osobistych finansów, jeśli nie działalności. Dwa najbardziej oczywiste powody, dla małej firmy może chcieć rozważyć biznes karty kredytowej jest możliwość dokonywania dużych zakupów wygodnie i efektywnie zarządzać i nadzorować koszty. Plus, nagród, które są oferowane z niektórymi kartami są słodszym niż do osobistego karty kredytowej. Poniżej znajduje się na rzeczy, które należy rozważyć przy wyborze karty kredytowej działalności:

The APR sprawach Most

The rocznej stopy procentowej (APR) wszelkich karty kredytowej, czy biznesowych lub osobistych, ma największy wpływ na jak karta odpowiada Twoim potrzebom. Analizuj jak będziemy korzystać z karty, w tym, ile będzie wydawać i czy będziesz miał możliwość wypłaty salda off każdego miesiąca. Jeśli spodziewają się przeprowadzić bilans, najniższego miesięcznego APR powinny być skoncentrowane. Różnica odsetek wypłaconych na 10.000 dolarów równowagi między 7% APR kart i 12% APR karty wynosi około 3500 dolarów (2,5% dokonywania płatności w życiu równowagi) - znaczne oszczędności, jeśli używasz niższej APR card.

Some nowsze karty oferują innowacyjne warunki płatności do odwołania się do spółek prawdopodobne, że potrzebują więcej elastyczności. Wstępne oferty może się wiele oszczędności i powinny zostać uznane tylko wtedy, gdy masz pewność, możesz opłacać równowagi przed APR powróci do normy rate.

Maximum wizytówki Rewards

If będziesz płatności salda off każdego miesięcznie, nieco wyższe APR jest do przyjęcia i można rozważyć korzyści z działalności nagród karty. Nagroda programy oferowane dla przedsiębiorstw jest często bardziej lukratywny ponieważ spędzają tyle. Nagrody od 1% do 5% Cash Back częstym-latawiec mil i jeszcze bardziej kreatywnych perks jak i sprzedaży detalicznej benzyny wolne dar certificates.

But picking prawo nagród Program może być trudne. Będziesz miał do projektu, jak wiele można oczekiwać, że wydatki z karty i nie matematyczny, aby zobaczyć jakie nagrody chcesz zarobić. Faktoring potencjalnych korzyści uzyskać nieco mroczne, gdy program oferuje warstwowych nagród programu, który zapewnia wyższy procent nagrody na niektóre rodzaje zakupów. W przypadkach takich jak ten, upewnij się, że wyższa nagroda jest wypłacana na zakup przedmiotów najbardziej, takich jak materiały biurowe lub benzyny. Ogólnie rzecz biorąc, najlepsze karty nagród są z nagród wiesz będziesz faktycznie korzystać w sposób regularny basis.

Rewards programu mają zmienne, które powinny być wzięte pod uwagę przy wyborze karty. Nagroda kart ograniczyć kwotę można zarobić każdego roku zmniejszy zwrotu, szczególnie jeśli firmy wydaje dziesiątki tysięcy dolarów, które zarabiają większe nagrody bez limitu. Niektóre programy oferują zniżki na konkretne korzyści kupców i podróżnych, które są szczególnie korzystne dla małych businesses

Check-Out Online Account Management Services

Business właścicieli zrozumieć znaczenie utrzymania na ich finanse. Z konta usług internetowych, kont osobistych i biznesowych mogą być utrzymywane oddzielnie. Przedsiębiorstwa mogą mieć kart wydawanych dla poszczególnych pracowników z ustawić limity wydatków. Ich działania na koncie mogą być dostępne w celu przeglądu i monitoringu on-line. Niektóre karty również ułatwiają firmom automatycznie przeniesienie karty kredytowej wykorzystania danych do programów księgowych, takich jak Intuit's QuickBooks.

Business właścicieli należy upewnić się, że karta zechcą ich sprawozdania z działalności do działalności agencji kredytów jak Dun & Bradstreet lub Experian Business Bureau w przeciwieństwie do kredytu osobowych sprawozdawczości agency. Ostatnią rzeczą biznesu właściciel chce się jakiegokolwiek wsparcia finansowego woes odzwierciedlenie w ich osobistych ratingowych. Ponadto, przez sprawozdań działalności agencji kredytowych, a businessâ € ™ historię kredytową pomoże w zapewnieniu finansowania i najlepsze warunki pożyczki w dół road.