Praca z biura kredytowe ustalić swój kredyt

The Fair Credit Reporting Act (FCRA) ma na celu pomóc konsumentom z kwestionowaniem ale aktualność procesu stało się muddled i trudne. Zasadniczo, to jest proste do zrozumienia, dlaczego, jeśli rozumie process.

The biura kredytowe są konfiguracji w celu dostarczenia informacji dla pożyczkodawców. Kredytodawcy dostarczenie informacji do biura kredytowe, a następnie płaci się, że zgłaszane. Dodatkowo, kredytodawcy zapłaci biura kredytowe, aby otrzymać raporty dotyczące konsumentów. Kredytodawcy mają więc ci, którzy płacą biura kredytowe. Bez Kredytodawcy, biura kredytowe would go popsuł. Jeśli przedmiot sporu, to koszty biura kredytowe i Kredytodawcy pieniędzy. Nie dochodzenie ustalające lub sporu, mogą spróbować zapisać money.

When ci przedmiotu sporu w sprawie kredytu sprawozdanie, może faktycznie mają do przedmiotu sporu, który kilka razy, zanim rzeczywiście dostać pełną dochodzenia. To w większości ludzie stają się zniechęcać i zatrzymać sporu. Jeśli zdecydują się kwestionowaniem siebie, a następnie pamiętać, że nigdy nie powinno się zrezygnować. Jeśli informacje są nieprawdziwe lub niedokładne masz prawo zakwestionować ją. To, co mówi i wszystko FCRA że Credit Bureau mówi inaczej jest incorrect.

If masz informacje o karcie kredytowej, że sprawozdanie jest błędne, można spojrzeć na â € œCredit Repairâ € Spółki. Ale jak coś, zwrócić uwagę na spółki prostu staramy się swoimi pieniędzmi. Poszukaj że spory Twojej firmy w oparciu o informacje, co im powiedzieć sporu. Upewnij się, że płacą tylko za pracę otrzymujesz zrobienia i dobre gwarancja jest zawsze attractive.

A dobrych Credit Repair Company dostarczy Ci informacji na temat ich sporu. Będą one również pokazać, co jest sporne i jakie zmiany zostały dokonane na przedmioty, które zostały już zakwestionowane. Bad kredytowe nie jest coś, co chcesz i nie powinien mieć. Większość Credit Repair Firmy cana € ™ t naprawić swój kredyt, ale mogą one pomóc w naprawie nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje na temat kredytu Report.