Nie złowione przez Phisher's

Becoming ofiarą kradzieży tożsamości nie jest dobrym doświadczeniem. Jeśli masz stać się ofiarą wtedy zrozumieć, co mówię. Jeśli nie masz czym należy liczyć się szczęście. Jest to największe uprawy sekcji przestępczości w Ameryce. Łatwo stać się ofiarą, jeśli nie były nauczane jak chronić yourself.

Phishing jest jedna forma kradzieży tożsamości, ale jak to się stało. Może się zdarzyć, na kilka sposobów, a oto kilka wskazówek, które pomogą Ci uniknąć them.

Uważaj na e-maile. Dona € ™ t ktoś w odpowiedzi na e-mail z Twoich danych osobowych. Wiele razy otrzymasz wiadomość e-mail, rzekomo z banku, eBay, PayPal lub nawet, ale są one faktycznie od kogoś próbuje ukraść informacje. Nigdy nie mam na myśli i nigdy nie wysyłać informacje za pomocą poczty elektronicznej. Dodatkowo, w którym obejrzeć będzie, jeśli e-mail link, a następnie zwraca się do Pana / Pani dane osobowe. Wiele razy można być skierowane do Phisherâ € ™ s witrynę, a następnie dostarczyć im wszystkie swoje dane osobowe. Uważaj na rozmowy telefoniczne. Niektóre Phisherâ € ™ s rzeczywiście Ci w telefonie i myślisz, że są one połączenia z bankiem lub innym miejscu, starając się uzyskać informacji osobistych. Po odebraniu jednej z tych połączeń, poproś ich, czy można połączyć je z powrotem w głównym numer. Jeśli nie mówią, że może być Phisher, jeżeli tak, trochę czasu, aby połączyć je poprzez numer karty kredytowej, a następnie przekazane do uzyskania indywidualnego. Jeśli nie mówią, poświęcić czas, aby połączyć się z numerem karty kredytowej i zwrócić się w celu zapobiegania szkodom. Wytłumacz im, że masz połączenie i poprosił o Twoich danych osobowych. To pomaga im śledzić problemy i ewentualnie znaleźć Phisherâ € ™ s, jeśli to możliwe. Obejrzyj mail. To nie jest wybór, ale często jest to możliwość uzyskania informacji osobistych. Litera lub karty może poprosić o połączenie z numerem (sprawdzenia, czy liczba jest Twój Bank / Credit Cardâ € ™ s numeru). Jeśli rozmowy, które mogą liczba kradzieży danych osobowych. Jeśli to nie jest Banka € ™ s numeru, połączenie Banku i poprosić o Loss Prevention. Wytłumacz im, co się stało, że może lub nie może prosić do nich informacje, które otrzymał.

The największy problem polega na tym, że należy chronić swoje dane osobowe, jak gdyby to jest twoje życie. Nigdy nie podawaj swoich danych osobowych do nikogo ci dona € ™ t znać. Twoje dane osobowe zawiera faktów o sobie, takich jak pełna, oficjalna nazwa, swój numer ubezpieczenia społecznego, a także daty urodzenia, informacje o koncie w tym numeru PIN. Kawałki te informacje mogłyby łatwo wpadają w ręce złodzieja. Kiedy złodziej ma te informacje mogą dokonywać zakupów w Internecie, a nawet w niektórych sklepach po wypełnieniu aplikacji i such.

 Chroń siebie poprzez monitorowanie kredytu regularnie. Jeśli masz złe kredyty, pracy, aby uzyskać te informacje poprawione. Być może już ofiarą więc jeśli masz dostać z zawodowym w celu ustalenia następnego trakcie działania. Uzyskiwanie pomocy z kwestionowaniem informacje są nieprawdziwe pomoże chronić swój wynik i dalsze tożsamości theft.