Get Your Credit Report i Analiz

It jest bardzo ważne, aby otrzymać kredyt sprawozdania i analizy. Dlaczego jest to ważne? Po pierwsze, jeśli myślisz o zakupie domu lub ubiegania się o kredyt na zakup wszelkich innych dużych, musisz czystej kredytu sprawozdanie, które jest zawsze najlepsze aby otrzymać kredyt sprawozdania i analizy, zanim nie pożyczkodawcy. To daje Ci szansę, aby oczyścić wszelkie rozbieżności lub błędów, które są dość powszechne, i które mogą rzucać małpy klucz w dziełach, jeśli nie resolved.

Ideally, powinieneś otrzymać kredyt sprawozdania i analizy raz w roku z każdego z trzema biurami kredytowymi: Equifax

* â € "(800) 685-1111, www.equifax.com

* Przekazanie Unii €" (800) 888-4213, www.transunion.com;

* Experian (888 ) 397-3742, www.experian.com

You're uprawnione z mocy prawa do uzyskania kredytu sprawozdania i analizy wolne od każdego z tych trzech biura kredytowe raz w roku. Możesz pobrać wszystkie trzy naraz lub rozpowszechnianie ich w ciągu roku. Jeśli Twój kredyt sprawozdania i analizy częściej niż, że każde sprawozdanie będzie kosztować nie więcej niż około 10 dolarów, a w niektórych krajach znacznie less.

If you've been się dla kredytu w ciągu ostatnich 60 dni z powodu czegoś kredytodawcy zobaczył na karcie kredytowej raportu można otrzymać kredyt sprawozdania i analizy bezpłatny. Kredytodawcy są wymagane przez prawo do powiadomienia o tym prawo, jeżeli można zaprzeczyć credit.

When uzyskanie kredytu sprawozdania i analizy, oceny ich uważnie, aby upewnić się wszystkich pożyczek i kredytów rachunków wymienionych naprawdę należy do Ciebie, i że wszystkie rachunki jako otwarte są faktycznie obecne pożyczek lub sald. Jeśli pożyczka Ciebie opłacił lub karty kredytowej, która została anulowana jest nadal otwarte na liście, skontaktuj się z biura kredytowe i zapytań o kredyt sprawozdanie do corrected.

What Czy zakres możliwych Fico kredytowe i Wynikach Co one znaczą ?

FICO kredytowej ocenę wahają się między 300 i 850. Rankingi są następujące:

* Doskonałe: Ponad 750

* bardzo dobra: 720 lub more

* dopuszczalnego: 660 do 720

* Niepewny: 620 do 660

* Risky: mniej niż 620

How Is My Fico kredytowe Ocena Obliczone?

The wzór służy do obliczania Fico kredytowej gości zawiera informacje na podstawie kilku czynników:

* 35% na płatności history

* 30% kwoty aktualnie winien lenders

* 15% w stosunku do długości kredytu history

* 10 % w stosunku do liczby nowych rachunków kredytowych Ciebie otwarte lub zgłoszony (mniej lepiej)

* 10% w stosunku do kombinacji masz rachunków kredytowych (kredyty hipoteczne, karty kredytowe, kredyty ratalne, itp.)

In ogólne, kiedy ludzie mówią o € œyour kredytowej gości, â € theyâ € ™ mówisz o aktualnej Fico gości. Ale w rzeczywistości istnieją trzy różne Fico ocenę rozwijane przez Targi Isaaca € "jeden na każdą z trzech głównych amerykańskich agencji kredytowych sprawozdawczości. A oto wyniki mają różne names.

WILL swój wynik być inna?

FICO ocenę kredytową od około 300 do 850. Ita € ™ s ważne, aby otrzymać kredyt sprawozdania i analizy, abyś mógł zrozumieć, co jest Fico gości. Fair Isaac uzależnia ocenę jako spójna, jak to możliwe między trzema sprawozdawczości kredytowej agencji. Jeśli informacje zostały dokładnie identyczne na wszystkich trzech agencji kredytowych sprawozdawczości, swój wynik z tych trzech będzie w kilku punktach wzajemnie. Ale tutaja € ™ s dlaczego twój Fico ocenę mogą w rzeczywistości być różne w trzech c. Sposób kredytodawców oraz innych przedsiębiorstw informacje kredytu sprawozdawczości agencje czasami wyniki w różnych informacji kredytowej w swoim raporcie na trzy agencje. Agencje mogą również zgłaszać te same informacje na różne sposoby. Nawet niewielkie różnice w informacjach na trzy agencje sprawozdawczości kredytowej może wpłynąć na ocenę. Ponieważ kredytodawcy mogą dokonać swój wynik i kredytu sprawozdanie z żadnego z trzech agencji kredytowych sprawozdawczości, ITA € ™ sa dobry pomysł, aby sprawdzić swój kredyt sprawozdanie ze wszystkich trzech i upewnij się, theyâ € ™ ponownie wszystkie right.

Usually kiedy dostaniesz kredytu sprawozdanie i analizy z kredytu biuro będzie zawierać formularz zgłaszania wszelkich inaccuracies.

Give jak najwięcej szczegółów, i jeśli masz dokumentów, tworzenie kopii zapasowych roszczenia, dostarczyć kopie. Zgodnie z prawem, kredyt biuro kredytowe muszą zbadać swoje sprawozdanie roszczenia, ale nawet jeśli zdecydują kredytu sprawozdanie jest dokładna, ponieważ stoi, należy kontynuować wysiłki na rzecz skorygowania sprawozdania pisząc list wyjaśniający swoją wersję tej historii (nie więcej niż 100 słów), które biuro ma obowiązek zapewnić każdej osobie ubiegającej się o karcie kredytowej report.

When podejmowaniu decyzji czy zatwierdzić kredytu, kredytodawców wziąć pod uwagę następujące:

* Twoja historia płatności - czy płacić rachunki na czas?

* Czy miał rachunek, o którym mowa kolekcja agencji?

* Czy kiedykolwiek zgłoszone bankructwa?

* Ile długu masz wybitne porównaniu do limitów kredytowych? Im bliżej swój dług jest limit kredytu, tym mniej favorable.

* Jak długo jest Pani / Pana historię kredytową? Jeśli nie miały wiele jeszcze historii kredytowej, szybkiej płatności są jeszcze important.

* Czy wnioskował o więcej kredytowej lately? Zbyt wiele wniosków o kredyt ma negatywny wpływ na Twoje szanse na approval.

* Ile kredytowej masz konta? Zbyt wielu jest uznawany za negative.

Information zachowuje swój kredyt sprawozdanie do siedmiu do dziesięciu lat. Po otrzymaniu karty kredytowej sprawozdania i analizy, jeśli masz negatywne elementy w historii, możesz stopniowo naprawy kredytu konsekwentnie płacenia rachunków na czas od teraz, zwracając swój salda, a nie podejmowania żadnych nowych długu. Kredytodawcy będzie poprawić swój rekord pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, czy zatwierdzić kredytowych, zwłaszcza jeśli zostały płatniczych w terminie co najmniej year. Aby wyświetlić więcej artykułów na kredyt, na stronie internetowej: http://www.bills.com/credit -score/