Wartość Pierwsze American Gold Coins

Kolekcjonerów, jak i początkujących zawodowe, mają ogromny wybór już dostępna, jeśli chodzi o wybór monet, które będą mogli dodać do swoich prywatnych zbiorów lub portfela inwestycyjnego. Jednak, jedna moneta, która została około od pierwszego bicia monety i nadal będzie dążyć również po to American Gold Coin. Pierwszy tego wielkiego kawałka historii było bite back in the 1700s późno. Ta moneta, zwany American Eagle Gold monety był wart 10 dolarów, podczas gdy połowa amerykańskich Eagle Gold moneta została 5 dolarów. Dzisiaj te same złote monety mają przyozdobionym ponad pół miliona dolarów na aukcji medalu. Jednym z najbardziej unikalnych i najbardziej kochał tych monet jest American Buffalo moneta, która została bite z 24-karat złota w 2005 r. ze stylu Buffalo niklu z początku 1900s.

What sprawia, że American Gold Coin Unikalne tak?

Whether to biżuteria, monety lub cenne knick-knacks lub złota wyposażenie, pierwsze pytanie jest: "Czy to jest prawdziwe złoto?" Gdy pieniądze papierowe zostały wynalezione, każdy był wstrząśnięty! Let's face it, dwadzieścia singli lub dwadzieścia dolarów waży o wiele mniej w kieszeni niż dwadzieścia monet. Jednak nie tylko pieniądze papierowe można łatwo dostać zgrywanie lub zniszczone w trakcie prania, ale także znacząco dotknięte gospodarki. Gdy gospodarka ma olbrzymi pikować, jak to było wiadomo, że nie, wartość papieru pieniądze tak samo w dół nurkować. Złoto, z drugiej strony, nie jest nieskończona jak papier i wzrósł w wartości można tylko sobie wyobrazić. Od roku 2001, wartość złota potroiła. Rok temu w obrocie na 1.000 dolarów uncja-jeden rekord wszech czasów na wysokim poziomie.

Value w złotych monet nie jest jedyną rzeczą, która sprawia, że American Gold Coin tak szczególne i poszukiwane. Monety te są częścią naszej historii - duża część! Podczas zakupu starego złota moneta, zakupionych przez Ciebie kawałek nostalgii i historii naszego kraju. What a great legacy opuścić swoje dzieci i wnuków. Po złote monety, takie jak American Eagle monet przeznaczonych do tak wysokiej stawki, nie tylko ze względu na cenę złota. Kolejną częścią ich wartość polega na tym, że są one tak stare, co czyni je częścią historii. Otrzymasz wielkie poczucie dumy narodowej, aby coś z własnej przeszłości.

What szukać w American Gold Coin

<p /> złota Zbieranie monet może być fantastyczną, choć drogie, hobby i rozrywka. Niektóre z tych miejsc można znaleźć American Złote monety obejmuje sprzedaży nieruchomości, monety aukcje, katalogi monet więcej niż w sklepach internetowych monety you'd kiedykolwiek mieć czas, aby znaleźć. Wiele złotych monet, które zostały rozdane lat temu zostały oświetlone, a nawet uznana za niezgodną z prawem. Gdy poszukiwania złota, badania mogą pomóc, aby dowiedzieć się wartość monet i które byłoby korzystne dla swojej kolekcji. Jednym z najbardziej popularnych amerykańskich Gold Coin, nawet dzisiaj, jest 20 dolarów Double Eagle, dzieło zaprojektowane przez Augustus Saint-Gaudens. Jedna wskazówka pamiętać przy zakupie złote monety jest zapewnienie one poświadczone przez stronę trzecią certyfikacji usług, dzięki czemu wiedzą, że są oryginalne, a nie złote monety sfałszowane.