Co to jest współobywatelach Silver Dollar

Jeśli chodzi o dokonanie commemorative srebro dolara, żaden kraj nie częściej, czy to lepiej niż Stany Zjednoczone. Prawie każdy z najważniejszych wydarzeń, okazji lub ważne indywidualne miał commemorative srebro Dolar zaprojektowane i bite w jego honor. To co sprawia, że w USA takie wspaniałe miejsce do życia, a także to, co utrzymuje kolekcjonerów, amatorskie i zawodowe, szczęśliwy i stale zakupy dla swojego ulubionego nowe lub stare srebro commemorative dolara.

Commemorative dolarów zostały okolice od czasów Rzymian. Mają prawdziwego odwołanie się do nich nie tylko ze względu na skomplikowaną rzemieślniczą, że idzie na ich design, ale także ze względu na ich historyczne znaczenie. Niektóre z bardziej popularnych commemorative srebro dolarów obejmować Statue of Liberty, Olympic, USO, Eisenhower, Konstytucji, West Point i innych.

Popular Ostatnie współobywatelach Srebro dolary

â € ¢ olimpijskiej współobywatelach 2-pc set - Ten zbiór jest pierwszym amerykańskim medalu olimpijskiego w historii i zestaw składa się z ,900 grzywny Srebro dolary za 1983-S i 1984-S Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles.

â € ¢ 1987 Konstytucji współobywatelach Silver Dollar jest 90% srebrne monety, które były bite w San Francisco i składa hołd Konstytucji ze słowami USA KONSTYTUCJĘ 200 ANNIVERSAR Y na górze monety LIBERTY 1787 i 1987 r. w sprawie dole.

â € ¢ 1991 Mount Rushmore srebro Dolar przedstawia napisem Mount Rushmore z przodu monety z LIBERTY na górę i laurowy wieniec na dole, a wyrazy GOLDEN ROCZNICA prawo poniżej rysunek Mount Rushmore dla uczczenia 50. rocznicy.

â € ¢ West Point Bicentennial commemorative srebro Dolar ma zdjęcie słynnej West Point z przodu i monety 1802 LIBERTY 2002 nad zdjęcie.

â € ¢ 1979 Susan B. Anthony Silver Dolary są monety ,750 wykonane z miedzi i niklu i ,250 bite w Denver, Filadelfii i San Francisco. Są to pierwsze niewielkie rozmiary Dollar monety, jak również pierwszy z identyfikowalna kobieta.

â € ¢ Eisenhower Silver Dollar Ustaw jest 11-pc zestaw Eisenhower Dolary, które obejmuje również Bicentennial monet. Były to ostatnie duże rozmiary dolarów, które były bite i 1971 zostały zakończone do 1978 roku.

Although wydaje się to być tylko krótka lista commemorative dolarów, znajdziesz tam wiele więcej do wyboru i są one w bardzo różnorodnych stylów i cen zakresy. Najnowsze

Newest i współobywatelach

<p /> Rok 2009 przynosi kolekcjonerów i społeczeństwa w ogóle, bardzo specjalny pamiątkowy srebrny Dolar w Lincoln współobywatelach Silver Dollar. Moneta jest od 2000 roku świętować narodziny Abraham Lincoln. Chociaż emisji będzie na 500.000 monet, które będą również wykorzystywane do pozyskiwania pieniędzy na Abraham Lincoln Bicentennial Komisji. Lincoln monety wynosi 90% ze srebra portret Stary Abe zaprojektowany przez Justin Kunz. Na odwrocie monety ma laurowy wieniec wraz z ostatnich 43 słów Lincoln słynne Gettysburg Address Lincoln wraz z jego podpisem. Jeśli chodzi o inwestycje, to wygląda Dolar ma zadatki bycia wielkim Ponadto do każdego portfela.