Złota Coin

Złoto dowodu lub złota

When widzimy lub usłyszeć o "złoto" monety, możemy założyć, że w całości wykonane ze złota lub przynajmniej większości złota. Co nie zawsze jest założenie, ile jest wart. Chociaż złote monety są zwykle wyceniane według bieżącej wartości złota zamiast twarzy wartość monety, monety może być dowodem złota moneta lub złota moneta. Dowód monet monet, które są wykonane, gdy pracujesz lub eksperymentować z umiera w celu uzyskania konkretnego efektu. Wyniki mogą być matowe lub dublowany podobny wygląd. Dowód monet są zazwyczaj sprzedawane kolekcjonerom bullions że są używane jako inwestycja celu, bez wartości nominalnej monety pod uwagę. Przy zakupie złotych monet, aby dodać do swojego portfela, a nawet dać w prezencie, większość ludzi będzie zakup złota moneta ponieważ mają szeroką gamę do wyboru.

Famous złota Coin

When myślenia o złota moneta, prawie pierwszy przychodzi na myśl, że jest amerykańskim Buffalo moneta, która jest pierwszym monet, które mają być wprowadzone w Stanach Zjednoczonych z 24-karat złota. Ta moneta to połączenie ponadczasowej elegancji i skomplikowanych wzorów, co w rezultacie moneta o zawartości 1 uncji czystego złota ,9999. Zawartość tego złota moneta jest zagwarantowane, że 1 oz ,9999 wyrazy szczerego złota zapisane są w dolnej części monety. Pod względem cząstki złota, American Buffalo jest jednym z najczystszego złota kiedykolwiek być bite w Stanach Zjednoczonych, w tym złoto w sztabach, a na prawo, tylko zaczerpnięte z amerykańskiej górnictwa źródeł.

The projekt amerykańskiej Buffalo Złote monety pochodziły z obrazów pierwotnie przeznaczone na bawoły indyjskie głowę lub niklu przez Jamesa Earle Fraser w 1913 roku. Przedniej części kruszców monety ma twarz z Native American jednoczesnym odwrocie monety ma bawole stojący na kopcu brudu. Legenda mówi, że kilka różnych Rdzenni Amerykanie stwarzane dla Fraser aż dostał ono dokładnie tak, jak chciał go szukać. On jest również powiedzieć, że ktoś musiał rozpraszać Buffalo, aby zapobiec bawole z patrząc na niego, gdy jeszcze był rysunek. Niezależnie od legendy, wzory są historyczne i nadal być ulubionych opinii publicznej.

Advantages posiadania złota Coin

<p /> Przy zakupie złota, może to być korzystne i korzystne, aby upewnić się, że są pogrubione sztabach monet, ponieważ mają one pewne gwarancje, że będziesz chciał, jeśli używasz ich dla celów inwestycyjnych . Na przykład, gdy Stany Zjednoczone Mint złota, rząd Stanów Zjednoczonych będzie gwarancją ich treść, wagi i czystości, abyś know what you're getting. Wiele osób zbiera i zapisać w sztabach monet, które mają być stosowane w ich indywidualnych kont emerytalnym. W związku z tym, posiadania złota moneta jest taki sam jak posiadanie rachunku papieru tej samej wartości nominalnej.