Podejmowanie decyzji w sprawie ubezpieczenia ostatecznie zależy od okoliczności

Health opieki jest kwestią na czele polityki publicznej w ostatnim czasie, ale jeszcze nie jest jasne, która z konkurencyjnych pomysłów wygra obecnie. Do tego czasu, osoby fizyczne i właściciele małych firm są pozostawione do czynienia z drażliwą kwestią pozyskiwania prywatnych polis ubezpieczeniowych. Takie plany są zwykle znacznie droższe niż grupa planów oferowanych przez duże firmy, jak i tych, wzrost kosztów może przyjść w postaci wyższych płatności miesięczne, dopłat lub odliczeniami (i często wszystkie wymienione powyżej). Mając to na uwadze, oto kilka wskazówek dla znalezienia najlepszych prywatnych ubezpieczeń deals.

If ostatnio zamknąć swój dostał pracę lub zwolnieni, wybór jest najprostszy: COBRA. Jest to program, który zasadniczo rząd umożliwia przedłużenie swojego pracodawcy planu opieki zdrowotnej do 18 miesięcy. Twoja firma już subsidizes kosztów, dzięki czemu miesięczne składki będą wyższe niż tego, czego wcześniej płatniczej. Jednakże, pojawi się pełny zakres grupy planu i uniknąć kłopotów z uprzednio warunki, które mogą wystąpić podczas przełączania do nowego prywatnego ubezpieczenia planu. Zwłaszcza, jeśli spodziewają się wrócić inną spółką, która oferuje korzyści wkrótce COBRA jest najlepszym rozwiązaniem dla prywatnych ubezpieczeń coverage.

As właścicielem małej firmy, odpowiedź jest prosta mniej, ale wybory nie są dostępne. Najlepsze oferty są dostępne dla grup przedsiębiorstw, które mogą być traktowane jako grupa zdrowia. Sprawdź w lokalnych stowarzyszeń, aby zobaczyć jakie opcje są obecne w danym obszarze. Ponadto, dla grup, które tradycyjnie działające na podstawie tłumaczy, istnieją lokalne i krajowe grupy handlowe, które można dołączyć do grupy, zdrowia, jak również ogólne własny rachunek organizacji, które oferują ubezpieczenie zdrowotne coverage.

If jesteś zdrowy i tolerancji ryzyka jest wysoki, wysoki podatek planu powinno być absolutne minimum ubezpieczeń, które przeprowadzają. Plany te mogą mieć odliczeniami w zakresie od 2500 dolarów lub więcej, ale także oferować najniższe miesięczne płatności. Choć oferują one nieco na pokrycie codziennych wydatków, takich jak wizyty lekarskie i recepty narkotyków zasięgu, będą chronić Cię z katastroficznych kosztów w razie poważnego wypadku lub illness.

The najtrudniejszych ubezpieczeń prywatnych opcja wyboru wystąpić, gdy użytkownik próbuje znaleźć pokrycia w uprzednio stanu zdrowia. W zależności od charakteru tego stanu, towarzystwa ubezpieczeń zdrowotnych nie może odmówić pokrycia leczenia, opłatę exorbitantly wysokich składek ubezpieczenia lub odrzucić wniosek w całości. W tym wypadku jedyną opcją może być, aby sprawdzić, czy twój stan oferuje zmianę "ubezpieczenia ostatniej szansy". Są to na ogół wysokiego ryzyka puli, więc ceny są dość wysokie, ale nie mogą one odrzucić osób uprzednio dla zdrowia conditions.

Your prywatne ubezpieczenie decyzji będzie ostatecznie zależeć od okoliczności, w których są skłonne do ryzyka wysokiej odliczeniami i gdzie musisz pełne pokrycie pomimo kosztów. Próba znalezienia nowych prywatnych ubezpieczeń planu jest frustrujące procesu i nadzieję Kongres będzie stworzenie planu oferować ulgi wkrótce. Do tego czasu, rzetelnego badania jest najlepszą metodą znalezienia tanich prywatnych zdrowia insurance.

For więcej informacji na temat ubezpieczeń prywatnych, visita http://privateinsuranceoption.com