Zrozumienie Podstawy drugiej szansy Bank Account

Do musisz i zasługują na drugą szansę finansowo? Mamy wszystkie dokonane finansowych błędów w jednym punkcie lub w innym życia. I chociaż niektóre błędy są krótkie mieszkał, inne błędy finansowe wydają się nam od lat. W przypadku, że kwestie finansowe w instytucjach finansowych, może być niemożliwe do uzyskania kluczowe instrumenty finansowe, takie jak sprawdzanie i rachunki oszczędnościowe za pomocą tradycyjnych kanałów. W takim przypadku, może to być czas, aby zbadać, w jaki sposób drugą szansę konto bankowe mogą skorzystać Ciebie i Twoich finansowych life.

What to drugiej szansy konta bankowego?

A drugiej szansy rachunku bankowego jest sprawdzanie / konto oszczędnościowe oferowane osobom fizycznym którzy odmówiono tych samych finansowych poprzez tradycyjne kanały bankowości. Wyższe opłaty są często kojarzone z tych rachunków bankowych w celu zapewnienia ochrony dla instytucji finansowych oferujących otworzyć konto osobiste lub firmy use.

Why Potrzebujesz drugiej szansy konta bankowego?

Sure; można pracować na 100% środków pieniężnych Podstawa jeśli jest to absolutnie konieczne. Ale rozważenia bóle głowy związane z płacenia za narzędzie rachunki, czynsz, kredyty samochodowe, ubezpieczenia i telefon komórkowy z bonów pieniężnych każdego miesiąca. Za każdym razem, gdy rachunek jest wynikiem, jest zobowiązana do podjęcia środków pieniężnych na rzecz instytucji finansowej, w celu wymiany jej na cashier

In Poza dzień domowego rachunku kłopotów, należy również udało się zamienić wypłata co tydzień, co 2 tygodnie lub każdego miesiąca w gotówce. Znowu będziesz musiał znaleźć miejsce, które zgadzają się na gotówkę czeków, a oceniane będą opłaty za każdym razem po zakończeniu tego typu transakcji. Chociaż kilka dolarów tutaj lub może nie wydaje się dużo, dane są zdumiewający podczas dodawania ich w ciągu całego year.

Even jeśli były w stanie skutecznie zarządzać płacąc gotówką za wszystkie swoje rachunki gospodarstw domowych, będzie nie ma dostępu do jednego z najważniejszych instrumentów finansowych związanych z tradycyjnym rachunku bankowego, karty debetowej. Z logo MasterCard lub Visa związane ze swoim bankiem debetowa umożliwia pełne zakupów w Internecie, w handlu detalicznego, do wycofania środków pieniężnych oraz do ubiegania się o kredyt. Bez niej, jesteś ograniczony na różne sposoby financially.

A drugiej szansy rachunku bankowego jest dokładnie tym, drugą szansę. Chociaż mogą być opłaty związane z kontem, które początkowo są wyższe niż tradycyjne sprawdzanie lub rachunków oszczędnościowych, są zazwyczaj niższe niż opłaty jesteś już płatnicze żyć wszystkimi pieniężne życia. , A po odbudowaniu kredytu bankowego poprzez odpowiedzialnych praktyk, będziesz mógł zarobić prawo do przemieszczania się w szeregach bankowego świat z biegiem czasu!

â € ™ s czekiem lub przekazem pieniężnym. Następnie należy wysłać ten pieniężny lub cashierâ € ™ s kontroli firmy, w której zawdzięczamy funduszy. Za każdym razem musisz handlu posiadanej gotówce za jedną z tych innych instrumentów finansowych, jest oceniane są opłaty.

?