Global Credit Crunch â € "Gospodarka Wielkiej Brytanii

Global Credit Crunch â € "UK Economy

The ostatnich kredytowej kryzysu, który rozpoczął się na początku, aby pokazać jej kolorów w czasie do końca 2008 r. nadal odgrywać psujący zabawę w rozwoju świata economy. Ita € ™ s zostało siedem do ośmiu miesięcy, kiedy pierwszy słyszał Lehman Brothers zgłoszeniu płynności. Do głównych przyczyn obecnego kryzysu kredytowego można podsumować jako niewłaściwe polityki kolejnych rządów, że nie udało się sprawdzić, instytucje finansowe i umysłu gobbling systemów oferowanych przez różne banki i instytucje finansowe. Główną przyczyną może być określany jako nadmierna płynność, nadmiernego kredytowania, nadmiernego pobudzenia i nadmierne podejmowanie ryzyka przez banki i inne instytucje finansowe. Globalnego kryzysu kredytowego, jakie stwarza większe zagrożenie dla gospodarki Wielkiej Brytanii. Szacuje się, że niemal 20.000 ludzi będzie utratą miejsc pracy w samym tylko Londonâ € ™ s finansowego Przemysłu. Całkowita rozwiązania finansowe dla klientów UK co byłoby znacznie naruszone. (CEBR, 2008)  Dlatego konieczne jest znalezienie rozwiązania niezbędne do różnych aspektów obecnego globalnego kryzysu kredytowego w celu wzmocnienia UK economy.

Implications do zaciągania

 A A A A A A A A A A Globalne kredytowej schrupać miał uwagę wszystkich ludzi i każdego człowieka do złych powodów. Obecny kryzys w pracy dokonane świeckich spółek na całym świecie głównie w krajach rozwiniętych, takich jak USA, Wielkiej Brytanii, Japonii, itp. Jak wspomniano wcześniej, jedną z głównych przyczyn była wygórowana kredytów przez banki dla klientów. Innymi słowy, banki i inne instytucje finansowe lured klientów do pożyczania pożyczki bez żadnych kłopotów, takich jak niskie stopy procentowe, 24 godzin zatwierdzenia pożyczki, zapłaty rat po jeden rok, itp. Takie były systemów oferowanych przez różne banki w celu przyciągnięcia szerokiego grona klientów głównie z mieszkań sector. bankowe władze didnâ € ™ t bother nawet sprawdzić odpowiedzialności osoby, do których są one kredytu, czy dana osoba była w stanie zwrócić money.

 A A A A A A A A A A Biskup Londyn cytowany w Daily Telegraph, że â € ~ jaśniejsze staje się, jak daleko były zastaw naszych childrenâ € ™ s jutro do sfinansowania naszych dziś, zarówno finansowo, jak i w naszym korzystania z ograniczonych zasobów z Eartha € ™.  Patrząc na doświadczenia z kryzysu finansowego nastąpił w ciągu ostatniego tysiąclecia, to można założyć, że proces pożyczki z instytucjami finansowymi będzie herkulesowy zadania. Potrzeba przywrócenia kapitału i odzyskania strat, to jest zrozumiałe kredytobiorców będzie mieć mniejszą elastyczności, mniej dźwigni, Trasa stóp procentowych i opłaty wypiętrzać historycznym wysokie. (John L. Moscione: P.6) a klienci będą musieli stawić czoła ścisłym kontrolą ich cennych dokumentów przed otrzymaniem pożyczki jako proces identyfikacji poprzedniego brak glazurować wyników przez bank officials.

Implications dla Lending

The obecny kryzys jest wyniku nieprawidłowości przez bank i instytucje finansowe w zakresie kredytów dla klientów bez odpowiedniej weryfikacji dokumentów i sprawdzanie odpowiedzialności osoby. Nadmierne z płynnością instytucji finansowych był podstawą do nadmiernego kredytowania przez banki prowizji więcej klientów. W ofercie zdobycie większej liczby klientów, oferowane są lukratywne programów, które były spontanicznie trzymanie przez poszukujących. Kredyt kryzys był nieunikniony ze względu na boom na rynku nieruchomości w ostatnich latach, które Blew bańki w drodze nieregularne kredyty hipoteczne, kredyty bez scrutinizing niezweryfikowane dochodu lub majątku kredytobiorcy. To ułatwiło kredytobiorców do pobłażać w oszustwa i dźwigni kont. Większość pożyczek zostały zatwierdzone w domu hipotecznego, który był kolejnym powodem do nieruchomości boom na całym świecie. Sprzedaży i zakupu domów były euforia, z stawek dotykania cały czas high.

 A A A A A A A A A A Według statystyk z Banku Anglii, łączna netto dla osób w styczniu 2009 był £ 1.1 mld EUR, która była niższa w porównaniu do grudnia 2008, która stała na 2,1 miliardów funtów. Łączny wynik netto kredytów zabezpieczonych na mieszkania był £ 0,7 miliardów w styczniu 2009 w porównaniu do 1,8 miliardów funtów w grudniu 2008. Jest nauczyły fakty i dane liczbowe pochodzą z Banku Anglii, że pożyczki drastycznie zejdź w wyniku obecnego kryzysu kredytowego. Stern środki zostały podjęte przez instytucje finansowe przed procesu kredytowego dla wszelkich individual.

Effect na regulacyjnych environment

 A A A A A A A A A A kredytową schrupać nie byłyby możliwe bez złote ręce nieodpowiedzialnych władz rządowych . Czołowych ekonomistów już nie ostrzega rządy federalne w 2007 r. sam temat nadchodzących potwora, ale ich nie było ostrzeżenie poważnie. Wszystko zaczęło się New Century Financial, specjalizuje się w sub-prime hipotecznych, złożyło wniosek o ogłoszenie upadłości w kwietniu 2007, co doprowadziło do załamania wielu instytucji finansowych na całym world. Aftermath kredytu kryzysu różnych Rezerwy Federalnej podkreślił, w sprawie zmiany polityki pieniężnej w celu wyskoczyć na instytucje finansowe z kryzysu. Rząd brytyjski ogłosił czasowe obniżenie poziomu VAT do 15% z 17,5%. Bank England ukośną kreską stóp procentowych z 4,5% do 3% - najniższego poziomu od 1955 roku. Rząd brytyjski ogłosił plany pompy miliardy funtów z pieniędzy podatników na trzy brytyjskie banki Ina jednym z największych nationalizations. brytyjski Royal Bank of Scotland (RBS), Lloyds TSB i HBOS będą miały w sumie  £ 37bn wpuszczając do nich . A rząd brytyjski uruchomił bail out planu poprzez rozszerzenie  £ 400 mld osiem z UKS największych banków. Kredyt schrupać wpłynęła na rząd i Rezerwy Federalnej policies.

Effect na rentowność i długoterminowych viability

Using brytyjskiego konsekwencje, ITA € ™ s prospected że szersze brytyjskiej gospodarki będą miały prospected wolniejszy wzrost. Konsumentów, podobnie jak w Wielkiej Brytanii, w których ciężko razy w ciągu całego świata. Wynikające z niską stopą wzrostu gospodarczego, jeżeli może prowadzić do wysokiego opodatkowania, jak również inflacji w procesie z governmentâ € ™ s mające na celu pokrycie deficytu wpływów podatkowych. Te rządy z dużych wydatków rządowych planów są zobowiązane do doświadczenia same.

 A A A A A A A A A A Na przykład, prognozy mają to, że deficyt budżetowy może być stale odczuwalne w okresie niepewnej przyszłości. Deficyt w budżecie ma wzrosnąć jeszcze bardziej. Ogólny wynik jest do paszy już wysoki poziom inflacji do dalszego wzrostu. Wpływ na sektor finansów jest to, że przeżywają bardzo wysoki spadek stawek w zyskach, które podlegają opodatkowaniu w Wielkiej Brytanii. Konsekwencji odpisów na należności nieściągalne, są powołani, aby być wyższe. (Walayat, 2007)

Effect na temat działań podejmowanych przez governments

 A A A A A A A A A A Aby rozwiązać kredytu schrupać kryzys rząd może przywrócić do pośredników finansowych, ich poprzednich ról. Złożoności jest restrukturyzacji finansowej procesów pozyskiwania pieniędzy na programy restrukturyzacji. Głównie ita € ™ s zadanie instytucji finansowych w celu zapewnienia finansowania procesu restrukturyzacji finansowej. (Hooley, et al 2002 P 477)

 A A A A A A A A A A rządów, jak rząd USA, może mieć wyskoczyć na planie. Plan obejmuje przypadków, gdy takie jak rząd USA floated wniosek USA 700 miliardów dolarów na zakup toksycznych aktywów posiadanych przez countryâ € ™ s największy banków. To posunięcie pozwoliłoby przywrócić finansowych systematycznie € ™ s confidence.

 A A A A A A A A A A A Poprawka do określonych planu został złożony, ograniczając w sprawie wynagrodzenia dla kadry kierowniczej, jak również możliwość wyboru przez sam rząd biorąc udziały w korporacji, które mają być bailed obecnie. Niemniej jednak działania podejmowane przez rządy mogą prowadzić do negatywnych opinii iskrę w zależności od gospodarczego utworzony. Dla przykładu, wiele osób twierdzi, że przejście do bail out banki, dając im finansowanie przez rząd może wynieść jeden komunizmu sposób zarządzania. Analitycy, choć, zobacz governmentâ € ™ s wyskoczyć na planie jako krótkoterminowe źródło pomocy. Regulamin sektora finansowego są również nazywane przez Federalny officials.

On Z drugiej strony, poprzez rząd, banki Europy i Anglii w dużych inwestycji w papiery wartościowe securatised-hipotecznych oferowanych przez Wall Street rynku. Jeden niemiecki governmentâ € ™ s przenieść zaangażowanych gwarancji dla wszystkich prywatnych kont oszczędnościowych w całym kraju, a także wyskoczyć na plan ten został ustalony dla największych kredytodawców w Niemczech, jak również głównych europejskich finansów spółki. (New York Times, 2009)

Impact jeśli deflacja / depresja przejmuje kontrolę?

 A A A A A A A A A A deflacji jest często postrzegana jako spadkami cen. Jednakże, deflacja nie należy mylić do depresji. Zamieszanie w zestawy, ponieważ spadek cen jest postęp gospodarczy, w którym istnieje wzrost produkcji i dostaw towarów, powodując spadek cen. Deflacja jest związane ze spadkiem zysków handlowych i wyższy trudności w spłacie długów. (Reisman, 2003

Economic depresja jest definiowana jako długi okres na economyâ € ™ s koniunktury lub recesji. Cechy, które oznaczają gospodarczej depresji mogą obejmować; nie działalność, eskalacji poziomu bezrobocia, spadek cen i wzrost w poziomów zapasów, paniki i publica € ™ s strachu. Jednakże definicja nie jest ostateczna, ponieważ ekonomiści nadal nie osiągnięto poziomu i jednolitej definicji. (Yourdictionary.com, 2009)

 A A A A A A A A A  MFW stwierdził, że kryzys kredytowy, które nawiedziło w USA w roku 2008 nie było przypadku Stanów Zjednoczonych, ale sprawa thatâ € ™ s będą miały wpływ na wielu narodów na całym świecie. spadek produkcji gospodarki światowej może mieć niekontrolowane inflacji będzie równolegle oraz jako spadek produkcji na całym świecie. Prognozy są takie, że depresja świadkiem sytuacji w 1930â € ™ s może straszyć na świecie zysku. MFW powiedział także, że USA € ™ s slump mieszkaniowe i kredytu chrupnięcie jest najwyższym finansowych zapasów od prognoz MFW 1930s.

The gdyby gospodarka USA będzie rosnąć na bardzo niski poziom 0,5% w roku 2008, co oznacza najniższy poziom od 17 lat temu. Globalnie gospodarki na świecie był ustawiony na wzrost 3,7% w 2008 r. w porównaniu do 2007a € ™ s 4,7%. MFW prognozowano, że gospodarki Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Kanady będzie miało spowolnienie w 2008 r. i po years.

 Z punktu widzenia tych wymienionych krajów, mały skurcz może mieć gospodarce światowej i upadku. Wynika to z faktu, że stanowią one około 30% z worldâ € ™ s PKB. Inwestorzy zdają sobie sprawę z recesji. Ponadto nadal, stopy bezrobocia wzrósł. Oznaki odzysku nie zostały tam przez lata. Z tych punktów i definicji recesji jest spadek w nationâ € ™ s realnego PKB lub rzeczywistego wzrostu gospodarczego thatâ € ™ s negatywne dla dwóch czwarta w rzędzie. Scenariusz depresji jest możliwość od ita € ™ s ale tylko w najgorszym przypadku recesji. (Pickford, 2008)

Effect, jeżeli rząd i Bank Anglii dostaje ich odpowiedzi wrong

Only przez rząd wynika, że Bank of England wykonywać swoje działania w kierunku kontrolowania funkcji gospodarczej w Wielkiej Brytanii. Na przykład , ostatnio w 2009 r. komisja polityki pieniężnej Banku Anglii głosowali na wezwanie do governmentâ € ™ s zgodę na podniesienie poziomu podaży pieniądza w gospodarce. W związku z tym władze do ostatecznego rozwiązania kredytowe schrupać spoczywa rządu. (Telegraph pracowników, 2009)

 A A A A A A A A A A Jeśli Bank Anglii i rząd nie dokona apt odpowiedzi na kredyt schrupać kryzysu MFW pochodzi cala Ita € ™ nazywa Międzynarodowego Funduszu Walutowego i pomaga w skutecznej korekty ekonomicznie przy użyciu różnych programów. MFW sprzyja stabilności finansowej w skali międzynarodowej oraz dostosowań wezwał zewnątrz. Rząd może więc szukać pomocy z IMF.

The roli MFW zachęca niezbędnych dostosowań, jak również przywrócenie sytuacji zdolności kredytowej. one podstawowe warunki i pomoże utrzymać conditionsâ € ™ skuteczności w globeâ € ™ s finansowych i gospodarczych. MFW podkreśla dostępności kredytów, które muszą być wystarczające do pomocy członków. catalyses również pożyczek przez przepis zaufania, że kredytobiorców funduszy poszukują polityk, które są w dobrym stanie. (Crocket et al 987, str. 59)

Financial Instytucje Bail Out

Kunzemann autora z Pakistanu twierdzi, że kredyt chrupnięcie nie wpłynęły na instytucje mikrofinansowania w dowolnym zakresie, jak na na początku 2008 roku. Thereâ € ™ s napływu środków zarówno z funduszy kapitałowych i prywatnych inwestorów. W rzeczywistości istnieje boomu w mikro-finansowanie działalności. Globalne mikrofinansowanie rynku ma wzrosnąć o dziesięć razy do roku 2015. Jednakże, ita € ™ sa plan ostrzeżenie, że wzrost podaży pieniądza poziom może stworzyć problemy w future.

Although poważnych instytucji bankowych na świecie odnotowały jedne z najgorszych razy mikrofinansowania sektorach nadal doświadcza podwyższone stawki ekspansji. Jednym z Pakistanu kierownicy mikrofinansowanie mówi że działalność mikrofinansowanie jest bardzo zróżnicowany. Na przykład, mikrofinansowanie instytucja wezwała niderlandzki Oiko kredytu w całości zależy od jej funduszy na kapitał własny. Do 2008 r., instytucje mikrofinansowania nie miał żadnych zmian rejestrowane z powodu globalnego kredytowej crunch.

Â

Â