Wirtualne karty kredytowe

Virtual kredytowe Card

A wirtualnej karty kredytowej zakupów online karta, która umożliwia dokonywanie zakupów online. Jest prosty i łatwy w użyciu. Przeważnie wszystkie witryny umożliwiają wykorzystanie tej card.

Virtual karty kredytowej: Jest to karta wykorzystywane wyłącznie na zakup i zakupy. Jak sama nazwa idzie nie ma plastikowej karty wydawane tylko 16 cyfrowy numer podany jest i będzie można zacząć używać go do dokonania zakupów w internecie. Jest wygodny i bezpieczniejsze zakupy online z wirtualnej karty. Działa tak samo jak karta kredytowa lub debetowa tylko, że nie ma fizycznej karty issued.

Most z banków wydających karty i jest bardzo prosty do ubiegania się o to samo. Jedno tylko trzeba się zalogować do internetu do internetowego konta, złożyć wniosek o kartę wirtualną i wypełnić szczegóły dotyczące kwoty wymagają sklepie. Następnie bank wygeneruje numer 16, a numer CVV2, który byłby z upływem date.

Once odebraniu tego numeru można rozpocząć zakupy. Ponieważ ta karta ma termin ważności należy użyć go natychmiast. Normalnie ważności do 24 godzin. Ta karta jest akceptowana na wszystkich Visa i Master Card merchantâ € ™ s online.

This karty oferowane jest bezpłatne przez wiele banków musisz być zarejestrowany jest online bankowość i możesz ubiegać się o więcej niż jedną kartę jeden day.

Let nas zobaczyć niektóre z cech tej wirtualnej karty:-

1. Jest to bezpieczne i pewne card. 2. Czasowe numeru PIN jest generowany, który chroni kartę z niewłaściwego. 3. Ponieważ jest to wirtualne karty ma określony okres i trzeba go użyć przed nim karty expires.

4. Możesz używać zarówno karty kredytowej i debetowej, aby wygenerować wirtualną kartę!

5. W tym wirtualnym karta ma ustalić pewne ograniczenia wydatków i będzie kwalifikować się do korzystania tylko tę kwotę. To zależy od limitu kredytowego karty kredytowej lub salda na swojej karty debetowej. 6. A jeśli istnieje jakakolwiek kwota salda, jeżeli nie wydano zostanie przeniesiony z powrotem do głównego account.

The wady wirtualnej karty są jako transakcje on-line są tylko wtedy, gdy kupcy otrzymują płatności oni wysyłki towarów. Więc nie może być opóźnienie w otrzymaniu product.

And ponieważ istnieje ramy czasowe na karcie, która jest 24 godzin tak trzeba dokonywać płatności w trybie natychmiastowym. Po transakcji wynosi ponad karty nie mogą być używane again.

There jest również ograniczenia na limit wydatków, które Rs50, 000 przez większość z banks.

With tej wirtualnej karty kredytowej jest teraz łatwiejsze do zakupów w Internecie i na Twojej wygody! !

Disclaimer: Proszę pamiętać, że stopy procentowe podane tutaj są na podstawie badań rynku. Aby umożliwić porównanie niektórych zestaw danych zostało zreorganizowane / restrukturyzowany / Tabelaryczny. Użytkownikom zaleca się ponownie z tym samym poszczególnych przedsiębiorstw / organizacji. Ta strona nie bierze żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek nagłe / niedoinformowanej zmiany w interesie rates.

From: www.deal4loans.com