IVA: Lek na ból głowy upadłości

What jest IVA?

Individual dobrowolne porozumienie jest formą umowy między kredytodawcą i kredytobiorcą, gdzie zajmują się między dwoma. Jeżeli dana osoba nie ma żadnych środków na spłatę jego długów i traci swój status kredytowy. On pozostaje bez opcji, ale do ogłoszenia upadłości. Ale teraz, gdy można użyć IVA umowy z kredytodawcą jest, na mocy której kredytobiorca będzie musiał zapłacić jego zaległych długów płacąc regularnie miesięczny payment.

The zwiększenie liczby ludzi, którzy stoją w obliczu tych samych problemów dokonała IVA specjalnych w Wielkiej Brytanii. Zakłada się, jako najlepszą alternatywę do bankructwa.

So osoby, która jest w takiej samej sytuacji mogą ubiegać się o tego wspaniałego programu.

IVA zakłada się jako bardziej pozytywne niż upadłość. Obraz nie będzie tarnished i będzie w mniejszym lub większym stopniu takie same w umysł kredytodawców jak uzyskać wrażenie, że jesteś pokazano zainteresowanie wypłacenie kwoty długu poważnie.

This system specjalnych funkcji, że wszystkie niezabezpieczonych wierzycieli obligacji przez system po raz uzgodnione.

Who może wybrać ten system?

This umowa jest specjalnie dla osób, które nie mają wiele funduszy absolutorium z nich wszystkich swoich zobowiązań finansowych. W domu, jak również lokatorów, pracowników, jak również osoby pracujące na własny rachunek może korzystać z tego systemu. Ponadto, każdy, którego wiek wynosi więcej niż 18 lat mogą ubiegać się o ten układ.

It w specjalności: -

When ciężar zadłużenia jest zbyt dużo, że poszczególne czuje się niezdolny do obsługi, może korzystać z tej praktyki jako najlepszy lek do głowy palowy z debts.

This systemu jest również wspierany przez rząd prawodawstwa. Jeśli płacenia ustalonej kwoty regularnie, to porozumienie zapewnić Ci ochronę przed wszelkimi prawnymi lub nielegalnych praktyk z lender.

As do upadłości, nie musi złożyć depozyt w upadłości Usługi konto tego procesu jest bardzo tańsza niż upadłość.

Why wybrać IVA zamiast upadłościowe?

Apart z powyższych zalet IVA głównych oraz Największą zaletą tego systemu jest to, że po zastosowaniu tego systemu, kredytodawca nie może wykorzystać kontrolę nad swoim domu lub inne aktywa, które jest umieszczone są w zabezpieczenia. Niniejszy projekt nie obejmuje w całości własnością zaproponuje ponowne hipotecznego lub oferta dochodu w oparciu contribution.

How zastosowanie:-

Very proste ... Tylko 2 minuty pracy. Będziesz musiał wypełnić formularz wniosku. Usługa Underwriters dostarczy Ci wszystkich informacji, za pośrednictwem którego będziesz w kontakcie z całym procesem i po przeprowadzeniu formalności, otrzymasz dostęp do service.

Individual dobrowolne porozumienie przewiduje twój umysł z ulg i pokój od do Problem komplikuje długi i zaoszczędzić od sytuacji bankruptcy.

So, dlaczego należy żyć życiem o upadłość. Wystąp o tym indywidualnych Dobrowolne porozumienia się i zachować status kredytowy nienaruszone w społeczeństwie. To daje wspaniałą experience.