Bank of Ameryka bułka z masłem

On jednej okazji, Sprawdziłem moje saldo rachunku w bankomacie i wykazały pozytywny wysokości ponad 200 dolarów. Byliśmy w naszej podróży, jedli w restauracji i nabyć kilka innych pozycji tego samego dnia. Byłem w szoku, gdy mamy do patrz 5 debet opłaty 33,00 dolarów każdego wysłana na nasze konto. Kiedy skontaktowała BOA i powiedział do nich: Miałem banku otrzymania pokazano moje konto w pozytywnym zanim dokonane transakcje, powiedzieli mi pewne transakcje "czasu", które nie zostały jeszcze wysłane na moje konto, a zatem nie pojawia się, gdy Poszedłem do bankomatu. Oni ciągle podkreślała, że moje saldo konta w bankomacie była "czasie rzeczywistym". Było to, co reklamowane i oczywiście, co mi uwierzyła. Jak mogą się one, że ich reklamy online i atm sald są aktualne, jeśli nadal istnieją transakcje zawieszone? My również nie byłby hit z wielu opłat gdyby wysłana przez nich porze dnia, a nie kwotę! Bank w dalszym ciągu, aby umożliwić korzystanie z kart bankomatowych do zakupów, nawet jeśli nie ma ujemne saldo. Byłoby wystarczająco łatwe do spadku płatności z karty, jeżeli ujemne saldo jest, ale ich usprawiedliwieniem jest to, że jest to "uprzejmości" na swoich klientów. Hogwash! It's so mogą ruina więcej opłaty - ich chleba i masła. Ostatnio byliśmy klientów BOA przez ponad 10 lat i nigdy nie miał tego problemu before.

Recently, mamy hit z 5 na pokrycie opłat ponieważ wysłana transakcji, a nie w czasie, gdy zostały przedstawione, ale w oparciu o kwoty transakcji -- wyższego na niższe. W "najlepszej" strony jednak jest to, że mamy wystarczająco dużo pieniędzy zdeponowanych na pokrycie wszystkich transakcji tego samego dnia. I oczywiście skontaktowała je poprzez ich systemie on-line (co jest jedynym sposobem na kontakt z nimi za pośrednictwem Internetu) i odmówił zwrotu opłaty, ponieważ mieliśmy złożone po kontroli transakcji przedstawiła. Czy możesz uwierzyć?

When Depositing chodzi o pieniądze, oni patrzeć na to, co czasem jest to depozyt w bankomacie, ale jeśli chodzi o delegowanie transakcje, które po ich suma nie czas! Mam wszystko, co w przypadku oszczędności są ostatecznie podjętych w celu court