Co należy zrobić w hrabstwie Wyrok Trybunału

Since jesienią 2008 r. z początkiem tego, co jest przedstawiane w raportach jako countryâ € ™ s najgorsza recesja od 1930â € ™ s, coraz więcej firm zauważa, że zostały one wydane z Powiat Wyrok Trybunału powszechnie znany jako CCJ. Celem niniejszego artykułu jest wyjaśnienie, czym jest Powiat Wyrok Trybunału jest, dlaczego są one wydawane i jakie konsekwencje otrzymania Powiat Wyrok Trybunału are.

If firmę wierzyciela nie jest wypłacane w terminie, pierwsze działania będą zwykle podejmuje się próby w celu omówienia problemu z ich błędny klienta i uzgodnienia zaakceptowania planu spłaty. Jeżeli takie podejście nie działa, a klient nadal nie płaci, wierzyciel dalej opcja może być do zatrudniania długu zbierania agenta. Jednakże, jeśli dług nadal honorowe, wierzyciel może następnie podjąć decyzję o zwróceniu się do Trybunału o pomoc w egzekwowaniu zapłaty zaległych długów. Ten Trybunał wydał wykonanie tzw County Court Judgement.

In aby zwrócić się do Trybunału o wydanie wyroku Trybunału County, wierzyciel musi najpierw zwrócić się do Trybunału lokalnych. Będą musiały przedstawić dowód zadłużenia, że są one należne, a także wykaz działań, które zobowiązały się do próby odzyskania długu. Wierzyciel zwykle używają do adwokata złożyć wniosek do Trybunału w dniu ich behalf.

Once wniosek o Powiat Wyrok Trybunału został złożony, Trybunał będzie zbliżać się do osoby lub firmy, która rzekomo winien pieniądze (dłużnika), aby usłyszeć ich stronie historii. Sąd zwróci się do dłużnika, aby potwierdzić ich zdaniem faktycznie robią zawdzięczają długu i poprosić o szczegółowe informacje na temat Debtorâ € ™ s sytuacji finansowej tak, aby w rozsądnym spłaty umowy może być określony. Trybunał zazwyczaj pozwalają co najmniej 14 dni w odniesieniu do rzekomego dłużnika w celu zapewnienia ich response.

If dłużnika zgadza się, że dług jest należna, wówczas Trybunał wyda orzeczenie stwierdzające, że dług musi być spłacony i jak powinny być zwrócone. Wyrok ten jest nazywany Powiat Wyrok Trybunału. W zależności od informacji finansowej dłużnika, pod warunkiem, zwrotu można żądać od razu w całości, lub w niektórych stawki za miesiąc, aż dług zostanie wypłacone. Pamiętaj, że jeśli dłużnik po prostu ignoruje Trybunału pismo z prośbą o ich potwierdzenie długu należnego na Trybunał uzna, że dług jest uzasadniony i wydaje wyrok wymagających zapłaty natychmiast w jeden full.

Once Powiat Wyrok Trybunału zostało wydane, to staje się Nakaz zapłaty, która jest prawnie wiążąca dla dłużnika i muszą zostać uiszczone. Orzeczenie nie faktycznie niektóre oferują ochrony dłużnika, w tym sensie, że tak długo jak warunki płatności z wyroku są spełnione, wierzyciel jest nie wolno dodawać odsetek lub opłat zaległych długów. Raz wydane, Wyrok będzie rejestrowane na działalności kredytowej plików na 6 lat i nie zostaną usunięte przed upływem tego czasu, nawet jeśli dług jest następnie wypłacane w full.

So jakie są skutki otrzymania Powiat Wyrok Trybunału?

The najbardziej znaczących i natychmiastowy wpływ na biznes polega na tym, że jej rating kredytowy będzie niekorzystnie dokonane. Orzeczenie jest zarejestrowany w sądzie, które wymienia się w Stubbs Gazette i rejestrowane na companyâ € ™ s kredytowej pliku. W związku z tym, po otrzymaniu takiego orzeczenia, firma nie będzie trudniejsze do uzyskania kredytu w future.

Importantly, firmy mogą również większe trudności w handlu z niektórych potencjalnych klientów w przyszłości stabilności finansowej przedsiębiorstwa będą być kwestionowane, jeśli kredyt jest sprawdzenie przez them.

To uniknięcia negatywnych skutków w hrabstwie Wyrok Trybunału, spółki długi powinny być wypłacane przed takiego nakazu jest issued.

However, co się dzieje, jeśli dłużnik zdecyduje się zignorować Wyrok i odmawia zapłaty?

Generally na tym etapie, wierzyciel dalej trakcie działania będą stosowane do Trybunału dla wierzyciela biznesowych, które mają być zamknięte przez likwidacji. To działanie ma bardzo poważne konsekwencje dla firmy. Jako taki, wykorzystanie likwidacji petycji i ich wpływ na przedsiębiorstwa będzie przedmiotem kolejnego article.