Paymenex | ArticlesBase.com

Paymenex Transnet jest wszystko w jednym płatności i transakcji z zaawansowaną platformę i zamówienie widzenia bezpieczeństwa, który oferuje szeroki zakres wartości dodanej karty bezpieczeństwa usług i rozwiązań Paymenexâ "¢ użytkowników, kart i handlowców. Opracowane na Java EE oparty serwer aplikacji i inline z PCI bezpieczeństwa standards.

Paymenex została utworzona przez grupę naukowców, inżynierów i bezpieczeństwa komputera naukowców do rozwijania Paymenexâ "¢ Transnet jako innowacji do bezpiecznej i bezpieczniejszych kart płatniczych network.

Paymenex Inc od początku jest pionierem w rozwoju innowacyjnej platformy płatności z zamówienie zabezpieczenia, które naprawdę rozwiązać problem karty oszustwa dzięki ścisłej współpracy z naukowcami, bezpieczeństwa naukowców i specjalistów w absolwentem szkoły i branży usług finansowych, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Indie do osiągnięcia jego mission.

Investigation i oceny karty nadużyć rozwiązań w ramach badań prowadzonych na Wydziale Informatyki-The University of Liverpool, potencjalnych wad stwierdzonych w istniejących kart nadużyć rozwiązań i nowa karta bezpieczeństwa rozwiązanie o nazwie SMSV był proposed.

Card-nie-obecnych oszustw zidentyfikowane jako wiodącej karty z oszustwami roczny wzrost w Wielkiej Brytanii przez Stowarzyszenie na rzecz płatności Clearing Services (APACS â € "W Wielkiej Brytanii płatności Association) i komorą jako problem, który wpływa na rozwój e - commerce - www.apacs.org.uk i www.cardwatch.org.uk. Paymenex jest włączona w stanie Delaware w Stanach Zjednoczonych Ameryki z główną misją zarządzania wdrożenia i funkcjonowania w Paymenexâ "¢ Transnet i w tym samym roku zasponsorował Professional Doctorate badań w Bezpieczeństwem Informacji na CITE Graduate School of University of East London tytułem E-Commerce BOOM i DOOM i 3WSentry Karta Bezpieczeństwa została found. Paymenex Transnet wdrożyła 3WSentry karty bezpieczeństwa technologii do ochrony kart i merchants.

List obsługiwanych kart przez paymenex

http: / / www.analyzatechnologies.com / blog / paymenex kartki /