Jak one imienne w Waszyngtonie, Part Deux | ArticlesBase.com

Every czasu ich zdaniem theyâ € ™ re obecnie, Waszyngton wyciąga je z powrotem in.

Like tak wielu innych głównych graczy finansowych, Bank of America (BAC: NYSE) posiada biura w Waszyngtonie I dona € ™ t średnia oddziału, ale raczej sklep pełną ostrych facetów i gals poświęcone assuaging różnych agencji regulujących i czasami promowanie banka € ™ s Agenda Biały Dom i Kapitol Hill.

We to powiedział, że był to nieco sennym strój kilka lat wstecz â € "przeważnie tylko księgowych oraz out-of-favor MBA rodzaje skazany na względną zapleczem. Prawdziwe działania, które należy umieścić na górę i COMER chce wyciąć pokos następnie z powrotem, byłby główną siedzibę w Charlotte lub na Wall Street.

Back następnie, Washington biuro może otrzymać dwa połączenia dziennie od ustawodawcy lub ich pracowników zainteresowanych grzywny szczegóły finance.

That Was Thenâ € |

But, który był przed wielkim katastrofy 2007/2008, w którym nasze banki odkryli, że ich sklepienia były pełne tej samej crap byli peddling do mas ... i wielka próba zamachu, że po to, w której triumwirat tych samych Wall Street bankers próbowali przejąć country.

Now że Waszyngton posiada duży kawałek około 600 amerykańskich banków, telefonów w Banku Americaâ € ™ s Waszyngton urzędzie â € "i większości innych dużych finansów strój do uruchomienia â €" to dźwięk wyłączyć haka z wezwaniami pushy mały Kubusiu-Bahs, apparatchiks z osi do grind i okręgu heelers poszukujemy gości debatujących punktów w następnym election.

From naszych przyjaciół w Bloomberg, słyszymy, że Sen Charlesa Schumera (DN.Y.) osobiście wezwał do wycofania excoriate Citigroup kredytowej z New York mall deweloperem. Rep Elijah Cummings (D-Md.) wezwał do sprzeciwu American International Group (AIG: NYSE) â € ™ s umowie obowiązkowa bonuses.

And następnie, oczywiście, tam są wszystkie imperatywna wezwania rządu Motors CEO Fritz Henderson dostaje te dzień zamknięte o niesprawiedliwie handlowych w różnych domu districts.

Donâ € ™ t jak odsetki od paszportowy swoje konto? Rysunek że 2010 Chevy Farrago powinien mieć płetw i chromowane uwagi na dachu? Need $ 18 milionów dla nowego Facebook? Wystarczy zadzwonić do człowieka w Waszyngton â € "Dobrą € ™ ll być zadowoleni z hakiem można up.

This jest jak rolka w Ameryce, teraz, że Ameryka sama jest właścicielem i prowadzi duży kawałek przemysłu i finance.

And jak się to wszystko obecnie pracuje dla nas, to wielki eksperyment użytkowania PTA komisji? O jak można oczekiwać, really.

Case w punkcie: Morgan Stanley (MS: NYSE) próbuje rozpaczliwie do Wiggle spod Commissatâ € ™ s rusty żelazo kciuk płacąc 10 dolarów mld w TRAP [sic!] Funduszy z powrotem do Washington.

â € | To jest Now

Problem jest, mimo, że duży ogromny sprawdzić do Waszyngtonu, wypłaty na jego prywatnej obligacji finansowania bieżącej nieruchomości strat oraz ogromny odłogowanych (72% przychodów kwartalnych) dla pracownika wynagrodzenia, świadczeń i premie, inwestycji bank uznająca utraty 1,26 miliardów dolarów, slajdów około 219% z tego samego kwartału w 2008.

Morgan Stanley CFO Colm Kelleher whines że jeżeli mogłoby być tak, aby całkowicie rodzaju zniżki wszystkich napowietrznych i inne ładunku Downs, â € œcore zarobków huśtawka dość znacznie w positive.â € Ale z praktycznie tym samym oddechu, Kelleher przyznał, że takie straty były prawdopodobnie nadal w nieokreślonym future.

In koniec, podejrzewam, że PC będą być zmuszony do Washingtonâ € ™ s trujące dójka ponownie â € "albo przez rażące potrzebę lub królewskich fiat â €" w tej historii nadal rozwikłać. IA € ™ m pewny Kelleher et al. Zastanawiam się w późnych godzinach długiej, ciemnej nocy, w jaki sposób doszło do utraty kontroli nad ich losem jak this.

Idiots.