Stałe depozytów zabezpieczonych sposób zaoszczędzenia pieniędzy | ArticlesBase.com

 

All osobom i organizacjom tych, którzy chcą posiadać swoje oszczędności przez pewien ustalony okres czasu na wykorzystanie go w przyszłości pozwoli zaoszczędzić pieniądze na czas złożenia. Większość stałych depozyty mają czas czas pięciu lat. Przewiduje różnego rodzaju korzyści dla klientów. Służy ona jako najbezpieczniejszy straż twardym zarobionych pieniędzy dla ludzi i stanowi korzyść dla klienta, nawet wycofać swoje pieniądze przed terminem zapadalności bez żadnych problemów. Jeśli ktoś chce skorzystać pożyczki to ta sama osoba może dostać ono do 85% kwoty głównej z FD. Innymi słowy, można wycofać pożyczki przeciwko FD. To również interes półrocznych jego holders.

The minimalna kwota, aby rozpocząć <a onClick = "javascript: pageTracker._trackPageview (" / outgoing / article_exit_link '); "href =" http://www.paisawaisa.com / bankowość / czas deposit.aspx "> ustalone depozytu </ a> Rs1000 i może być dokonane w formie wielokrotności Rs.100. Jednak ta ma pewne wady w niektórych okolicznościach. Pieniądze, które są zdeponowane na czas depozyt nie może być wycofane, dopóki czas jest wypełniony jest, że fundusz nie może być wykorzystywane do celów awaryjnych. Chociaż, jeśli używa się w znaczeniu precyzyjny, to można zrobić, ale potem pewnego odsetka zainteresowanie zostanie potrącona przez organ.

Individuals otwartych rachunków bieżących depozytów w bankach do cieczy gotówki w ich ręce. Głównym motywem za otwarcie rachunku bieżącym jest uzyskanie odsetek od depozytów, jak to się dzieje w przypadku oszczędności kaucji i lokaty terminowej, ale pozwala uniknąć od bezpośredniej obsługi gotówki, utrzymanie rachunków, świadectw sald . Minimalna bilansu otwarcia rachunku bieżącego jest Rs.1000. Stopy procentowe w ramach bieżących rachunków depozytowych są bardzo niskie. Ludzie zazwyczaj zachować swoje pieniądze w ramach tego konta, aby sprostać codziennym requirement.

The oszczędności depozytów są otwarte dla klienta wydając książkę oszczędności dla klienta lub podobnego typu dokumentu, który zawiera podobne rzeczy. Klient może wycofać pieniądze i zdeponować w dowolnym momencie. Chociaż depozytów oszczędnościowych są bardzo podobne do obecnego depozytu, ale istnieje duża różnica między nimi. Gdy depozytora wycofuje pieniądze z konta oszczędnościowe depozytu on pokazać ważny powód do wycofania się, ale w obecnym depozytu depozytora mogą wycofać pieniądze w dowolnym momencie. Dlatego stopy oszczędności konto jest zwykle więcej niż obecny deposit.

Thus, widzimy, że wszystkie rodzaje depozytów są bardzo ważne i zależy od osoby