Perfect Eyebrows: Jak uzyskać Perfect Eyebrows

Eyebrows są naturalnym ramy dla oczu i powinna być proporcjonalna w stosunku do twarzy. Doskonale kształcie brwiami wzmocni wygląd oczu i twarzy będzie akcentować swoje makeup natomiast źle przechowywane, niesubordynowani brwiami ukrywa piękno Twojej eyes.

1. Wyłup tylko od spodu brew w kierunku, że włos rośnie. Nie zrywać z góry na czoło i szansa oskubaniu zbytnio, tracąc tym samym kształcie w czoło. Można też zrywać wszelkie stray włosy między brwi. Jeśli znajdziesz go stosować bolesne smar przed zrywać, że najlepiej jest głupawy efekt jak ustne gel.

2. Jeśli znajdziesz brwiami zaczynają cienkie, należy użyć koloru czoło wypełnić je przy użyciu Pióro uderzeń, a nie opierać się na linie w miejsce eyebrows.

3. Brwi powinny być tego samego koloru jako odcień włosów lub lighter.

4. Twoja brew powinna rozpocząć nad wewnętrznej rogu oka. Aby ustalić, gdzie brew powinna rozpocząć umieścić ołówek przeciwko nozdrze i linię go z wewnętrznej rogu oka. Twoja brew powinny kończyć się na diagonalnej z zewnętrznym rogu oka. Aby to określić, miejsce ołówek na stronie nosa kończąc na zewnętrznym rogu oka. W brew powinna arch. powyżej zewnętrznej obręczy z iris.

Be uważać podczas tweeze; jeśli nie masz pewności, przejdź do profesjonalnego. Nieprawidłowy tweezing może zniszczyć wyglądu brwiami i po pewnym czasie w brew nie będą rosnąć z powrotem. Jeśli użyć zawodowych, prowadzą regularne terminy i nie pozwól swoim brwiami uzyskać zbyt niesubordynowani między nominacje. Albo po zawodowej nie miał swój brwiami, zachowaj ich w kształcie przez oskubaniu z stray włosy jak oni grow.

Â