Szczęście Pomimo problemów: Jak znaleźć szczęścia i Turn Around Your Life

Ever zastanawiam się, jak niektórzy ludzie mogą pracować pod ciśnieniem i jeszcze uśmiech na ich twarzy? Albo jak niektórzy ludzie są naprawdę przyjemne, nawet jeśli ich plany dona € ™ t dokładnie Push poprzez? Odpowiedź jest prosta. Ci ludzie znają tajemnicę szczęścia mimo problems.

You należy myślenia. Dobre dla nich. Muszą mieć naprawdę ładne pracy, wysokiej płacenia wynagrodzenia, hojny szefa i wspaniałym środowisku pracy. Ita € ™ s nie jest tak, że trudno znaleźć szczęście, gdy łatwo można płacić rachunki, lub kiedy masz swoją wymarzoną pracę. Jak to dotyczy mnie? Mam tylko regularnej pracy, regularnie płacić, a crappy cubicle i nawet crappier superiorâ € | Jak kolei moje życie wokół na lepsze?

Well, odpowiedź leży w sam. Dona € ™ t dźwięk tak zaskoczony. Jesteś dona € ™ t potrzebować wszystkich tych wielkich marzeń, aby być szczęśliwym, gdzie jesteś. Te nagrody wejdzie w czasie. Wierzcie lub nie, można osiągnąć szczęście, pomimo problemów, które mogą mieć swoje way.

How Do You Deal Z Twojej sytuacji?

The Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby osiągnąć szczęście, pomimo problemów jest, aby zaakceptować sytuacji. Dona € ™ t sosny w życiu innych. Jeśli na bieżąco Patrząc na swoje neighborâ € ™ s trawa, youâ € ™ ll tylko szczep szyi i miss out on ewentualnie znalezienie szczęścia w swoim garden.

Take czasu, aby zobaczyć gdzie youâ € ™ re przy. I myśli, naprawdę, co masz. Każdy ma coś z wartości. Czy ita € ™ s w postaci połączenia z przyjaciółmi, z spostrzeżeniami lub możliwości, każdy ma coś warta. Bądź wdzięczny za to, co have.

Accepting co masz pozwala zobaczyć rzeczy wyraźniej. Zamiast wydatków dzień grousing o swojej pracy, zająć kilka minut, aby docenić pozytywne elementy w nim. Pomimo posiadania skąpy szef dona € ™ t znajdziesz pociechy w swoim kolegom pracowników? Pomimo zarobkowania na minimalną stawkę wynagrodzenia, Arena € ™ t you podnoszenia wiele bezcennego doświadczenia zawodowego?

There jest wiele rzeczy, które powinny być wdzięczni za. Jeśli masz rodzinę, być wdzięczni, że youâ € ™ re wszystkie nadal razem. Jeżeli masz dach nad głową, że jest wdzięczny za, too.

Thereâ € ™ s starożytny perski cytatem mówi, że: â € œI płakał, bo nie miał butów, dopóki nie zobaczyłem człowieka, który nie miał feet.â € Jest to, aby pokazać, że nawet jeśli sądzisz youâ € ™ re obciążonych problemów należy nadal liczyć swoim błogosławieństwem i pokazać swoją wdzięczność wobec tego, co masz, bez względu na sposób trywialny myślisz że are.  Do You Know Your Own Cel ?

One z najważniejszych kroków w celu osiągnięcia szczęścia mimo problemów jest odkrycie, co jest celem lub wkładu do rodziny, społeczeństwa lub company. Na przykład, your job isnâ € ™ t tylko wyczerpujący 9-5 rutynowe. Służy ona większy cel. Bez twojej pracy, firma nie byłaby w stanie dobrze funkcjonować. Znajdź w rozumieniu za swoją pracę i youâ € ™ ll wkrótce motywacji, aby wykonać swoje najlepsze. Youâ € ™ ll ma powodu, aby lepiej obudzić się każdego ranka i youâ € ™ ll mieć więcej energii, aby dokończyć zadania powierzone you.

Think o strażaków na przykład. Dlaczego uważa Pan, mężczyzn i kobiet w straży pożarnej są tak pasją swojej pracy? Oczywiście, ITA € ™ s nie najbezpieczniejszych zawodu na świecie. Ale jeśli zapytać wiele z tych odważnych osób, theyâ € ™ ll powiedzieć jedną wspólną rzecz. Życia są zagrożone. Ita € ™ s ich obowiązek oszczędzić wiele istnień, jak mogą. Pożarowe są jasne, co theyâ € ™ re powinien robić. Pomagają innym. Period.

The problem z większości ludzi, którzy są niezadowoleni z ich stylu życia jest to, że dona € ™ t znać co theyâ € ™ re powinien robić. Jasne, że mają listę zadań do wypełnienia i mogą nawet zakończyć listę szybko, ale co do ich przeznaczenia w życiu isa € | Ich uwagę zwraca jeden blank.

Think o pracę. Pomyśl o ludziach najbliżej Ciebie. Gdy myślisz o innych do zmiany, może być zaskoczony jak łatwo odpowiedzi wejdzie do you.

How Big A różnica ta A Small Step Marka?

Achieving szczęścia mimo otoczony przez problemy doesnâ € ™ t rozmowy, aby podejmują Grand leaps wiary. Nie cały czas, tak czy owak. Nawet niewielka akt dobroci może podnieść swój dzień. Spokojna zmiana myślenia może zrobić cuda za nastrój. A nawet małe dawki słodki Słodycze można zmienić świat entirely.

Everything trzeba skręcić w swoim życiu około jest w Twoich rękach. Wszystko to tylko kwestia percepcji. Jeśli youâ € ™ re niezadowoleni, to mają tendencję do zignorować trochę rzeczy. Skończysz swój filiżankę kawy alarmującą ocenić i spieszy z powrotem na swoje biurko z boczyć na swoim face.

For raz, dlaczego dona € ™ t robienia swój czas na przekąskę pokoju zapach i smak swojej kawy? Nawet dziesięć minut pokoju mogą mieć wpływ na resztę dnia. Zachować czas docenić piękno wokół Ciebie. Lub zadzwoń do starego przyjaciela, aby spotkać się z Tobą za lunch.

Achieving szczęście mimo problemów nie jest rzeczą trudną, a jeszcze tak wielu ludzi wydaje się, że trudno jest z nim. Chociaż thereâ € ™ s nie coś takiego jak idealny świat, masz zawsze pełną kontrolę nad siebie, swoje postawy i mindset.