What Is It You Do?

How wiele razy jesteśmy zwróciła na to pytanie? Ile razy zdarzyło nam zająknąć na odpowiedź? Niech? Zobaczmy. . . I świadczenia usług finansowych dla seniorów. . . albo? Jestem analityk na uniwersytecie. Jako trener główny problem I spotkanie z moich klientów przychodzi do uporać się z tym, co robią i dlaczego robią it.

Most wiemy co robimy, ale powiedzieć, że w taki sposób, że angażuje się ludzi, jest rzeczą zupełnie innego. It? Y, że rzadko spotykam kogoś w sieci imprezy który mówi to, co on robi w sposób, który prowadzi mnie. Zwykle muszę dowiedzieć się jak dostać się z zaangażowane osoby. Albo co gorsza, po co oni mówią to, wchodzi ona płaskie. I? Nie jestem pewien, co powiedzieć, obok. Natomiast naszym celem powinno być, aby powiedzieć ludziom, co robimy szybko w celu szczyt ich zainteresowanie i zaangażowanie ich w conversation.

Here znajduje się kilka wskazówek, I? Ve dowiedział się o swoim szybko rozwijających się, winda mowy w angażowanie manner.

* Skoncentruj się na korzyści Twój produkt lub usługę oferuje. Zamiast mówić, ja? Finansowych ma menedżera, powiedz:? Mogę pomóc ludziom zarabiania pieniędzy poprzez inwestowanie.? Co to jest, że robisz, że inni mogą skorzystać z? Mam kolegę, który mówi,? Mogę pomóc organizacjom kolei sprzedaż na pieniądze.?

* Po powiedzieć, co zrobić, powiedzieć, że z pasją. Daj ważne słowa nacisk. Ostatnio podczas warsztatów I zwrócił się do uczestników, aby mi powiedzieć, co robią. Jedna kobieta poszła na długi opis o tym, jak stwierdza ona prawo pracy prawo ludzi. Kiedy zakwestionował ją do myśli o korzyści i dać słowa naciskiem, że razem z nowym opis jej usług. Teraz mówi,? I? M mecz-maker. I połączyć doskonałe osoba z doskonałej pracy.? Zabawy jej nowe boiska Winda wszedł w całej jej słów. Powiedziała to w taki sposób:? I? M mecz-maker. I połączyć doskonałe osób z doskonałą pracę.?

* Twój cel nie powiedzieć wszystko, ale do angażowania się. Chcesz osoby rozmowy z zapytać Pana, że wszystkie ważne pytanie. Jak to zrobić? Zasadniczo chcesz otrzymać inne osoby z prośbą questions.

* Pamiętaj docelowego rynku. Wielu przedsiębiorców nie chcą ograniczyć ich rynku. Mam klientów, którzy mi nie chcą stworzyć niszę, ponieważ ogranicza ich usług dotrzeć. W rzeczywistości, cel jest dokładnie to, co ona mówi. It? To miejsce, gdzie cel. Można trafić innym miejscu, a jeśli nie, w porządku. Ale można dążyć do docelowego. Co to znaczy? Mam klienta, który ostatecznie zawęził jej cel szkolenia dla osób religijnych ustawienia. Nie może skoncentrować się na rozwijaniu grupy szkolenia, seminaria, pisemne materiały i wszelkiego rodzaju inne materiały do jej populacji docelowej. Jeżeli jednak ktoś spoza wspólnoty religijnej pragnie zaangażować jej usług, w tym? Porządku. Ostatnio wykwalifikowaną osobę określoną sprzedaży tego pojęcia dla mnie jak? Gruntów i rozwinąć.? Po ziemi z twoja noga w drzwiach, można rozszerzyć. The Trick jest lądowania!

William Osler był jednym z czołowych pisarzy i nauczycieli kształcenia medycznego podczas 20th Century. Był świetny lekarz, który utorował drogę dla wielu młodych lekarzy. Przed śmiercią z instrukcją jego przyjaciół, co chciał być zapamiętany za? Nie medycznych odkryć wiele uczynił, a nie podręczników on? D napisane? Zamiast mówił? I nauczał studentów medycyny na obwodów.? To był jego cel i jego Winda mowy. Co? S yours?