Starannego Kanadyjska Ustawa Równoważenie

The kanadyjski stopa bezrobocia stale wspinaczka, pozostawiając konsumentom wybór, ale nie do równowagi miesięczne rachunki. Większość Kanadyjczyków wartości hipoteki płatności wynikające przede wszystkim w licznych późno (i niespłaconych) karty kredytowej payments.

This właśnie dlaczego "... oznaki problemów są najbardziej widoczne w wykonywaniu karty kredytowej portfeli ..." (Globe i Mail). Mimo że większość Kanadyjczyków jest zarządzanie, aby hipotecznych płatności, wiele osób nie znalezienie dodatkowych funduszy na rozwój uprawy karty kredytowej balances.

Of Oczywiście, podwoiła brzegami mieczem w tej sytuacji jest to, że konsumenci są również opierając się na karty kredytowe teraz bardziej niż kiedykolwiek . Obietnica "kup teraz zapłacić później" jest po prostu zbyt kusząca, aby przejść w tym gospodarki - zwłaszcza gdy ciecz funduszy tight.

This rzeczywistości pozostawia konsumentów o zahamowanie kwoty zadłużenia, nie więcej kredytów, a rozpaczliwe próby próbuje wraz chrobotać kilka dodatkowych dolarów. Osoby, które posiadają własne domy mogą mieć roztwór do dire sytuacja, choć ta poprawka nie jest szybki one.

While prawie wszystko związane z obecnym gospodarki wydaje się beznadziejne, dobrą nowiną jest to, że niektórzy Kanadyjczycy mogą zdobyć dodatkowe fundusze ze sprzedaży ich bieżącej dom. Ponieważ "... kanadyjskim domu spadek cen o mniej niż 10 procent", domów, że uda się sprzedać można jeszcze wprowadzić dość zysków w celu spłacenia bills.

Still, istnieje wiele Kanadyjczyków, którzy nie mają domu do sprzedaży -- i tych, którzy nie mogą sprzedać wystarczająco szybki, będą musiały stawić czoła wykluczenia. Jednak nie oznacza to koniecznie, że przeciętny konsument nie posiada cenne aktywa, które mogą być wykorzystane, aby uzyskać niezbędne fundusze. Prywatnych kredytodawców że kwestia tytułu pożyczek samochód może być wart patrząc na tych, które potrzebują dodatkowego cash.

Those że właścicielem samochodu może ubiegać się o tytuł samochodu pożyczki przez prywatnego wierzyciela. Gdy kwota pożyczki ustalana jest, fundusze te mogą być następnie wykorzystane do spłacenia duże zainteresowanie karty kredytowej. Po zakończeniu płatność kartą kredytową, samochód tytułu pożyczki mogą być łatwo zwrócona na warunkach, które są zgodą zarówno dla konsumentów i lender.

While duże zainteresowanie płatności miesięczne są udławienia finansowych życia w niektórych konsumentów, tych płatności mogą być dokonywane bez domyślny. Odpowiedź dla wielu Kanadyjczyków jest prywatnym samochodem tytułu pożyczki. Nawet jeśli gospodarka nie wydaje się być kształtowanie się tych, którzy potrzebują sposób zapłacić za miesięczne rachunki nie muszą już struggle.