Pięć sposobów Rebuild Credit Z karty kredytowe

If chcesz odbudować kredytowe, możesz to zrobić z prawem karty kredytowej. Po zastosowaniu na kartę, możesz rozwijać nawyków, które pomogą zwiększyć gości. Po lepszym ratingu, znajdziesz więcej możliwości finansowych. Oto pięć sposobów na odbudowanie kredytu i poprawić future.

1. Sprawdź swoją score.

You mogą mieć ogólne pojęcie o tym, czy masz dobry kredyt, ale czy wiesz dokładnie, gdzie ty stoisz? Większość banków i kredytodawców użyć numeru, znanego jako kredytowej gości, aby pomóc im podjąć decyzję, czy zatwierdzić wnioski karty. Jeśli nie masz pewności, jaki jest twój gości jest, dowiedz się już teraz. A jeżeli liczba nie wydaje się bezpośrednio do Ciebie, spójrz, aby sprawdzić, czy występują jakieś błędy w karcie kredytowej report.

2. Ubiegać się o prawo card.

A część swojego ratingu jest oparta na ilu kont masz otwarte, tak ubiegający się o kartę kredytową może być krokiem w kierunku podniesienia swój wynik. Jak szukać karty, pomyśl o jaki rodzaj kredytu, które aktualnie posiadamy. Następnie należy znaleźć opcję, która pasuje do Twoich potrzeb. Po zatwierdzony dla niego, jesteś gotowy do podjęcia następnej step.

3. Zrób mały purchases.

When kartę kredytową przylatuje w skrzynce pocztowej, w sposób planowy podejście do jej używania. Można rozważyć zastosowanie go kupić bardzo mały element, w zakresie od 15 dolarów do 30 dolarów. Po dokonaniu zakupu, odłożone pieniądze trzeba będzie zapłacić je. Potem, gdy przychodzi rachunek, będziesz gotowy zapłacić pełną balance.

Repeat ten proces kilka razy, lub do czasu, który chce za pomocą karty i spłatę bilansu od razu. W ten sposób będziemy budować stałe kredytu nawyków. Będziesz także uruchomić, aby zobaczyć swoje kredytowej gości powstanie po stały na czas payments.

4. Zbuduj slowly.

Once jesteś w stanie dokonać małych, regularnych zakupów, możesz zacząć myśleć o ruchu w sprawie. Można spróbować większy zakup, ale zanim to zrobisz, w jaki sposób będziemy płacić go ponownie. Następnie należy dokonać zakupu, a na bieżąco płaci swoje rachunki na time.

If jesteś w stanie, zapłacić więcej niż minimalna kwota należna każdego miesiąca. Jeszcze lepiej, spróbuj zachować równowagę na koncie na zero płacąc pełnej kwoty na rachunku za każdym razem. Jeśli masz problem z zapamiętaniem, kiedy płatność jest należna, ustawić przypomnienie systemu. Zaznacz datę w kalendarzu lub zarejestruj się do przypomnienia e-mail wysłany do Ciebie kilka dni przed terminem płatności. Wszystkie te zwyczaje pomoże budować swój wynik ponad time.

5. Keep it control.

As ramach zwiększenie aktywności na Twojej karty kredytowej, należy pamiętać, aby zachować kontrolę wydatków. Dowiedz się, czym jest limit na karcie, a nie wydawać więcej niż 30 procent jej. Powiedzmy, że limit to 10.000 dolarów. Będziesz chcesz zachować całkowitą kwotę zakupy pod 3000 dolarów. W ten sposób kredytodawców będzie użycie karty kredytowej mądrze i nie dać się ponieść nerwom. W czasie, Twój wynik będzie rosnąć. Gdy tak się stanie, będzie można ubiegać się o więcej rodzajów kredytów cards.